W Domu Lekarskim kompleksowo pomagamy Pacjentom dzięki opiece szpitalnej po dwóch stronach miasta, na Lewobrzeżu i Prawobrzeżu Szczecina:

Zapewniamy pełen zakres zabiegów i operacji, obejmujących specjalizacje takie jak: okulistyka, laryngologia, ortopedia, ginekologia, proktologia, urologia, chirurgia plastyczna i inne.

Priorytetami w Szpitalach Piastów i Gombrowicza są bezpieczeństwo i komfortowe warunki na każdym etapie leczenia, dlatego dbamy o najwyższą jakość od konsultacji, diagnostyki, zabiegi, aż po późniejszą opiekę pooperacyjną, a także rekonwalescencję, w tym rehabilitację. Doświadczeni lekarze ściśle współpracują z pielęgniarkami i pozostałym personelem medycznym, stosując nowoczesne standardy i małoinwazyjne techniki operacyjne. Wierzymy, że komfort i dobre samopoczucie mają wpływ na proces leczenia, ale przede wszystkim na szybki powrót Pacjentów do zdrowia i pełnej sprawności.

Indywidualne podejście do Pacjenta. Dedykowane Koordynatorki Opieki Szpitalnej.

Szpitale Domu Lekarskiego powstały z myślą o Twoim komforcie – rozumianym jako wysoki standard wnętrz, nowoczesny sprzęt medyczny, krótki czas oczekiwania na zabieg oraz przyjazny i pomocny personel medyczny, który służy wsparciem każdego dnia.

W przygotowaniu do zabiegów i operacji pomagają Koordynatorki Opieki Szpitalnej. Jeśli masz pytania dotyczące poszczególnych zabiegów, zapraszamy do kontaktu z przydzielonym koordynatorem:

 

Małgorzata Dymkowska koordynator opieki szpitalnej

 

Małgorzata Dymkowska
Koordynator Opieki Szpitalnej
Szpital Piastów: laserowa korekcja wzroku, chirurgia ogólna, urologia, ginekologia estetyczna, flebologia, zabiegi laparoskopowe
malgorzata.dymkowska@domlekarski.pl

 

 


Dorota Maciejewska, koordynator opieki szpitalnej, Szpital Piastów

 


Dorota Maciejewska
Koordynator Opieki Szpitalnej
Szpital Piastów: proktologia, laryngologia, chirurgia plastyczna, okulistyka
dorota.maciejewska@domlekarski.pl

 


Anna Wyglądacz Koordynator Opieki Szpitalnej

 

Anna Wyglądacz
Koordynator Zespołu ds. Obsługi Pacjenta i Opieki Szpitalnej
Szpital Gombrowicza: okulistyka, ortopedia
anna.wygladacz@domlekarski.pl

 

 


Infolinia 91 469 22 82

W Domu Lekarskim masz możliwość kredytowania zabiegu na dogodnych warunkach. Dzięki współpracy z Ratomedica zrealizujesz bezgotówkowo zabieg, a potem wygodnie rozłożysz spłatę na raty.

Sprawdź warunki finansowania zabiegu, infolinia Ratomedica tel. +48 61 635 07 12.


Cennik Domu Lekarskiego znajduje się tutaj – SPRAWDŹ CENNIK.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane na stronach ceny mogą ulec zmianie.

Chirurgia ogólna

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ręki

Gastrolog

Ginekologia

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Ortopedia

Proktolog

Psycholog

Rehabilitacja

Stomatologia

Urologia