W Domu Lekarskim kompleksowo pomagamy Pacjentom dzięki opiece szpitalnej po dwóch stronach miasta, na Lewobrzeżu i Prawobrzeżu Szczecina:

Zapewniamy pełen zakres zabiegów i operacji, obejmujących specjalizacje takie jak: okulistyka, laryngologia, ortopedia, ginekologia, proktologia, urologia, chirurgia plastyczna i inne.

Priorytetami w Szpitalach Piastów i Gombrowicza są bezpieczeństwo i komfortowe warunki na każdym etapie leczenia, dlatego dbamy o najwyższą jakość od konsultacji, diagnostyki, zabiegi, aż po późniejszą opiekę pooperacyjną, a także rekonwalescencję, w tym rehabilitację. Doświadczeni lekarze ściśle współpracują z pielęgniarkami i pozostałym personelem medycznym, stosując nowoczesne standardy i małoinwazyjne techniki operacyjne. Wierzymy, że komfort i dobre samopoczucie mają wpływ na proces leczenia, ale przede wszystkim na szybki powrót Pacjentów do zdrowia i pełnej sprawności.

Indywidualne podejście do Pacjenta. Dedykowane Koordynatorki Opieki Szpitalnej.

Szpitale Domu Lekarskiego powstały z myślą o Twoim komforcie – rozumianym jako wysoki standard wnętrz, nowoczesny sprzęt medyczny, krótki czas oczekiwania na zabieg oraz przyjazny i pomocny personel medyczny, który służy wsparciem każdego dnia.

W przygotowaniu do zabiegów i operacji pomagają Koordynatorki Opieki Szpitalnej. Jeśli masz pytania dotyczące poszczególnych zabiegów, zapraszamy do kontaktu z przydzielonym koordynatorem:

 

Małgorzata Dymkowska koordynator opieki szpitalnej

 

Małgorzata Dymkowska
Koordynator Opieki Szpitalnej
Szpital Piastów: laserowa korekcja wzroku, chirurgia ogólna, urologia, ginekologia estetyczna, flebologia, zabiegi laparoskopowe
malgorzata.dymkowska@domlekarski.pl

 

 


Dorota Maciejewska, koordynator opieki szpitalnej, Szpital Piastów

 


Dorota Maciejewska
Koordynator Opieki Szpitalnej
Szpital Piastów: proktologia, laryngologia, chirurgia plastyczna, chirurgia ogólna, chirurgia ręki, okulistyka
dorota.maciejewska@domlekarski.pl

 


Anna Wyglądacz Koordynator Opieki Szpitalnej

 

Anna Wyglądacz
Koordynator Zespołu ds. Obsługi Pacjenta i Opieki Szpitalnej
Szpital Gombrowicza: okulistyka, ortopedia
anna.wygladacz@domlekarski.pl

 

 


Infolinia 91 469 22 82

lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

  Imię*
  Nazwisko*
  Numer telefonu*
  Adres email*
  Jestem zainteresowany/a zabiegiem lub konsultacją lekarską:
  Prosimy o zaznaczenie preferowanej formy kontaktu:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym. Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Dom Lekarski S.A., ul. Rydla 37, 70-783 Szczecin, e-mail: administracja@domlekarski.pl, tel. 91 460 14 08, numer NIP: 955-19-86-711 i REGON: 812036630 w celu udzielenia dodatkowych informacji o wybranych usługach. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych dotyczących wybranych usług, to przez wypełnienie odpowiednich pól formularza kontaktowego, wyraźnie potwierdza Pani/Pan zgodę na ich przekazanie na podany adres e-mail lub numer telefonu. Udzieloną zgodę można cofnąć w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Na podstawie RODO przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, do ich sprostowania, do ograniczenia przetwarzania, do usunięcia („bycia zapomnianym”) i do ich przenoszenia. Pełną informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych można znaleźć na naszej stronie www.domlekarski.pl w zakładce Polityka informacyjna – RODO.

  Cennik Domu Lekarskiego znajduje się tutaj – SPRAWDŹ CENNIK.

  Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane na stronach ceny mogą ulec zmianie.

  Chirurgia ogólna

  Chirurgia plastyczna

  Chirurgia ręki

  Flebologia

  Ginekologia

  Laryngologia

  Okulistyka

  Ortopedia

  Proktolog

  Rehabilitacja

  Stomatologia

  Urologia