Kontakt

Przychodnia Turzyn

budynek GH Turzyn (Carrefour)
al. Boh. Warszawy 42, 70-342 Szczecin

Godziny otwarcia Ośrodka:
pon. – pt. 9:00-20:00

Rejestracja telefoniczna

w godz. 8:00-19:30

91 469 22 82
turzyn@domlekarski.pl

Dom-Lekarski-Turzyn-Google-Maps

Więcej

Przychodnia i oddział szpitalny Piastów

Piastów Office Center, budynek C (wejście od dziedzińca)
al. Piastów 30, 71-064 Szczecin

Godziny otwarcia Ośrodka:
pon. – pt. 8:00-20:00

Rejestracja telefoniczna

w godz. 8:00-19:30

91 469 22 82
piastow@domlekarski.pl

Estetika-Dom-Lekarski-Piastów-Office-Center-Google-Maps

Więcej

Przychodnia w Outlet Park

Nowy budynek Outlet Park

(obok Media Expert i Calypso Fitness Club)
ul. Struga 42, 70-784 Szczecin

Godziny otwarcia Ośrodka:
pon. – pt. 7:00 – 21:00

wybrane sob. 9:00 – 15:00

Rejestracja telefoniczna

w godz. 8:00-19:30

91 469 22 82
outlet@domlekarski.pl
Dom-Lekarski-Outlet-Park-Google-Maps

Więcej

Przychodnia Rydla

ul. Rydla 37,  70-783 Szczecin

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 8:00-19:00

91 462 71 77
rydla@domlekarski.pl

Dom-Lekarski-Rydla-Google-Maps

Więcej

Oddział szpitalny Gombrowicza

ul. Witolda Gombrowicza 23
70-785 Szczecin

Godziny otwarcia
wg grafiku przyjęć

91 402 45 64
gombrowicza@domlekarski.pl

Dom-Lekarski-Gombrowicza-Google-Maps

Więcej

Umawianie zabiegów

Informacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00. Zapraszamy do kontaktu:

Okulistyka Gombrowicza: Sylwia Bulikowska 664 091 750, sbulikowska@domlekarski.pl

Okulistyka Piastów: Mirella Łacińska  732 976 414,  mlacinska@domlekarski.pl

Urologia, ginekologia estetyczna: Mirella Łacińska  732 976 414,  mlacinska@domlekarski.pl

Laserowa korekcja wzroku: Agata Łuszcz 664 087 161, aluszcz@domlekarski.pl

Flebologia i chirurgia ogólna: Agata Łuszcz 664 087 161, aluszcz@domlekarski.pl

Ortopedia: Agnieszka Biegasiewicz  534 385 417,   abiegasiewicz@domlekarski.pl

Chirurgia ręki: Agnieszka Biegasiewicz  534 385 417, abiegasiewicz@domlekarski.pl

Laryngologia: Magdalena Rozwarska  534 390 569, mrozwarska@domlekarski.pl

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna: Małgorzata Dymkowska  534 387 845 , mdymkowska@domlekarski.pl

Administracja

ul. Bagienna 6, 70-772 Szczecin
91 460 14 08
administracja@domlekarski.pl

płatności/ księgowość: edobosz@domlekarski.pl

marketing: jwitek@domlekarski.pl

Inspektor ochrony danych osobowych: rstrzelecki@domlekarski.pl

Dane spółki i nr konta

Dom Lekarski S.A.

ul. Rydla 37, 70-783 Szczecin

Sąd Rejonowy w Szczecinie KRS nr 0000358611

Kapitał zakładowy: 528321,50 PLN

NIP 955-19-86-711

Regon 812036630

Do wpłat krajowych
Nr konta: 54 1500 1722 1217 2009 5715 0000
Nazwa banku: Santander Bank Polska

Do wpłat zagranicznych 
Nr konta: PL54 1500 1722 1217 2009 5715 0000
Kod SWIFT banku: WBKPPLPP
Nazwa banku: Santander Bank Polska