Kontakt

Centrum Medyczne Piastów / Szpital Piastów

Piastów Office Center, budynek C (wejście od dziedzińca)
al. Piastów 30, 71-064 Szczecin

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 8:00-20:00
sob. 8:00-12:00

Rejestracja telefoniczna

pon.-pt. 8:00-21:00
sob. 8:00-14:00

91 469 22 82
piastow@domlekarski.pl

Estetika-Dom-Lekarski-Piastów-Office-Center-Google-Maps

Więcej

Centrum Medyczne Turzyn

budynek Galerii Handlowej Turzyn (II piętro)
al. Boh. Warszawy 42, 70-342 Szczecin

Godziny otwarcia Ośrodka:
pon.-pt. 7:00-21:00

Rejestracja telefoniczna

pon.-pt. 8:00-21:00
sob. 8:00-14:00

91 469 22 82
turzyn@domlekarski.pl

Dom-Lekarski-Turzyn-Google-Maps

Więcej

Centrum Medyczne Struga

(budynek za Outlet Park, obok Media Expert i Calypso Fitness Club)
ul. Struga 42, 70-784 Szczecin

Godziny otwarcia przychodni

pon.-pt. 7:00-21:00
wybrane sob. 9:00-15:00

Rejestracja telefoniczna

pon.-pt. 8:00-21:00
sob. 8:00-14:00

91 469 22 82
struga@domlekarski.pl
Dom-Lekarski-Outlet-Park-Google-Maps

Więcej

Centrum Medyczne Rydla

ul. Rydla 37,  70-783 Szczecin

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 7:00-19:00

91 469 22 82
rydla@domlekarski.pl

Dom-Lekarski-Rydla-Google-Maps

Więcej

Szpital Gombrowicza

ul. Witolda Gombrowicza 23
70-785 Szczecin

Godziny otwarcia
wg grafiku przyjęć

91 469 22 82
gombrowicza@domlekarski.pl

Dom-Lekarski-Gombrowicza-Google-Maps

Więcej

Zabiegi

Infolinia: 91 469 22 82 wew. 4

poniedziałek: 7-21

wtorek – piątek: 8-21

sobota: 8-14

 

lub /jeśli masz już skierowanie na zabieg/ w godz. 9- 17:

Szpital Gombrowicza – okulistyka, ortopedia: Sylwia Bulikowska 664 091 750, sylwia.bulikowska@domlekarski.pl

Szpital Piastów – laserowa korekcja wzroku, urologia, ginekologia estetyczna, flebologia: Aleksandra Hełma  732 976 414,  aleksandra.helma@domlekarski.pl

Szpital Piastów – proktologia, laryngologia, chirurgia ogólna, chirurgia plastyczna: Dorota Maciejewska 534 368 023 , dorota.maciejewska@domlekarski.pl

Opinie i reklamacje

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i spostrzeżenia dotyczące naszych usług. Swoje opinie możecie Państwo wyrażać za pośrednictwem naszej strony:

https://domlekarski.pl/dodaj-opinie/

lub w celach reklamacji kontaktując się poprzez wiadomość e-mail: kontakt@domlekarski.pl

Administracja

ul. Bagienna 6, 70-772 Szczecin
91 460 14 08
administracja@domlekarski.pl

Płatności/księgowość: kamila.kilian@domlekarski.pl

Marketing: izabela.wilczewska@domlekarski.pl

Inspektor ochrony danych osobowych: ryszard.strzelecki@domlekarski.pl

Dane spółki i nr konta

Dom Lekarski S.A.

ul. Rydla 37, 70-783 Szczecin

Sąd Rejonowy w Szczecinie KRS nr 0000358611

Kapitał zakładowy: 2.066.821,50 PLN

NIP 955-19-86-711

Regon 812036630

Do wpłat za zabiegi:
Nr konta: 54 1500 1722 1217 2009 5715 0000
Nazwa banku: Santander Bank Polska

Do wpłat zagranicznych za zabiegi:
Nr konta: PL54 1500 1722 1217 2009 5715 0000
Kod SWIFT banku: WBKPPLPP
Nazwa banku: Santander Bank Polska