Flebolog

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Flebolog to lekarz zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób żył.
  • Co druga osoba choruje na przewlekłą niewydolność żylną.
  • Objawy takie jak: opuchnięte nogi, dolegliwości bólowe nóg, uczucie ciężkości, występujące zwłaszcza pod koniec dnia oraz nocne skurcze łydek z czasem się pogłębiają. Pojawiają się klasyczne żylaki nóg, czasem zmiany skórne, a nawet owrzodzenia.
  • Przyjdź na badanie żył USG Doppler. Jeżeli chirurg zaleci zabieg, nie oznacza to wyłączenia z życia. W Domu Lekarskim chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem przeprowadzają nowoczesne zabiegi, po których pacjenci wracają do codziennych zajęć po 1-2 dniach.

Leczenie chorób żył w Szczecinie

Choroba żylna jest schorzeniem wieloletnim i wymagającym kompleksowej opieki na każdym etapie – począwszy od diagnostyki, badania ultrasonograficznego, przez zabieg z odpowiednim znieczuleniem, aż po późniejszą opiekę pooperacyjną i proces rekonwalescencji. W Domu Lekarskim profesjonalnie leczymy choroby żył, stosując małoinwazyjne techniki zabiegowe.

Dzięki połączeniu doświadczenia dra n. med. Tomasza Hamera z innowacyjnymi technologiami Domu Lekarskiego świadczymy kompleksową diagnostykę żylaków kończyn dolnych wraz z USG Dopplera, leczenie farmakologiczne, a przede wszystkim leczenie zabiegowe (chirurgia chorób żył i chirurgia naczyniowa). Dr n. med. Tomasz Hamera wraz z dr Eweliną Jastak-Zawadzką i pozostałą częścią zespołu operacyjnego Domu Lekarskiego zajmują się leczeniem i usuwaniem żylaków, naczynek i poszerzeń żylnych nowoczesnymi metodami, dbając o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta. Dobrze zorganizowana współpraca lekarzy, asystentów i anestezjologów sprawia, że przeprowadzane przez nas w Szpitalu Piastów zabiegi chorób żył dają Pacjentom oczekiwane rezultaty.

Trzymamy się złotych standardów leczenia żylaków kończyn dolnych, stosując skuteczne i małoinwazyjne metody zabiegowe, tj.

  • Venefit – innowacyjna technika, która wykorzystuje energię fal radiowych do precyzyjnego zamknięcia zmienionej chorobą żyły;
  • VeneSeal – system zamykania żylaków metodą klejenia żył;
  • skleroterapia – obkurczenie ścian naczyń za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą wprowadzającą do rozszerzonych naczyń specjalny preparat.

W trosce o niezmiennie wysoką jakość usług nasze procedury leczenia chorób żył wciąż są doskonalone. Diagnostyka, leczenie i operacje chorób żył są u nas na światowym poziomie – wszystko po to, by zapewnić Pacjentom jak najszybszy powrót do zdrowia.

Cennik

Cennik Domu Lekarskiego znajduje się tutaj – SPRAWDŹ CENNIK.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane na stronach ceny mogą ulec zmianie.

Jak przygotować się do zabiegu?

W sprawie umówienia terminu zabiegu lub dodatkowych pytań organizacyjnych w związku z planowanym zabiegiem proszę kontaktować się z p. Małgorzatą Dymkowską 732 976 414, malgorzata.dymkowska@domlekarski.pl.  Informacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00.

W przypadku zabiegów ze znieczuleniem ogólnym prosimy o przyjście na oddział bez makijażu oraz bez zrobionych, pomalowanych paznokci (dot. głównie lakieru kolorowego, zasłaniającego płytkę paznokcia, m.in. żel, hybryda, akryl).