Flebolog

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Flebolog to lekarz zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób żył.
 • Co druga osoba choruje na przewlekłą niewydolność żylną.
 • Objawy takie jak: opuchnięte nogi, dolegliwości bólowe nóg, uczucie ciężkości, występujące zwłaszcza pod koniec dnia oraz nocne skurcze łydek z czasem się pogłębiają. Pojawiają się klasyczne żylaki nóg, czasem zmiany skórne, a nawet owrzodzenia.
 • Przyjdź na badanie żył USG Doppler. Jeżeli chirurg zaleci zabieg, nie oznacza to wyłączenia z życia. W Domu Lekarskim chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem przeprowadzają nowoczesne zabiegi, po których pacjenci wracają do codziennych zajęć po 1-2 dniach.

Instytut Flebologii w Szczecinie

Naszą ideą było stworzenia miejsca, w którym będziemy w sposób profesjonalny zajmować się leczeniem chorób żył, stosować małoinwazyjne techniki zabiegowe, a Pacjenci otrzymają kompleksową opiekę. W 2018 r. udało się to zrealizować – powstał Instytut Flebologii łączący doświadczenie dra n. med. Tomasza Hamera z innowacyjnymi technologiami Domu Lekarskiego. Dobrze zorganizowana współpraca lekarzy, asystentów i anestezjologów sprawia, że przeprowadzane zabiegi flebologiczne w Piastów Office Center w Szczecinie na jednej z nowocześniejszych sal operacyjnych w regionie przynoszą Pacjentom oczekiwane rezultaty.

Choroba żylna jest schorzeniem wieloletnim i wymagającym kompleksowej opieki – począwszy od diagnostyki, badania ultrasonograficznego, przez zabieg z odpowiednim znieczuleniem, aż po późniejszą opiekę pooperacyjną i proces rekonwalescencji. Dr n. med. Tomasz Hamera wespół z dr Eweliną Jastak-Zawadzką i pozostałym personelem Instytutu Flebologii w Domu Lekarskim starają się dbać o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta na każdym etapie jej leczenia.

Trzymamy się złotych standardów leczenia żylaków kończyn dolnych, stosując skuteczne i małoinwazyjne metody zabiegowe, tj.

 • Venefit – innowacyjna technika, która wykorzystuje energię fal radiowych do precyzyjnego zamknięcia zmienionej chorobą żyły;
 • VeneSeal – system zamykania żylaków metodą klejenia żył;
 • skleroterapia – obkurczenie ścian naczyń za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą wprowadzającą do rozszerzonych naczyń specjalny preparat.

W trosce o niezmiennie wysoką jakość naszych usług nasze procedury wciąż są doskonalone. Diagnostyka, leczenie i operacje chorób żył na światowym poziomie – wszystko po to, by zapewnić Pacjentom jak najszybszy powrót do zdrowia.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr Ewelina Jastak-Zawadzka 14:00 - 18:00 - - - 08:20 - 12:00

 • dr Ewelina Jastak-Zawadzka przeprowadza konsultacje i kwalifikacje do zabiegu.
 • konsultacje z USG Doppler wykonuje dr Ewelina Jastak-Zawadzka

PON WT ŚR CZW PT
dr Ewelina Jastak-Zawadzka - - - - -

 • dr Ewelina Jastak-Zawadzka przyjmuje w wybrane soboty w godzinach 11:40 – 14:40 – o szczegóły proszę pytać w rejestracji telefonicznej

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Cennik

KONSULTACJE
Konsultacja – dr Ewelina Jastak-Zawadzka
190 zł
Konsultacja z USG Doppler żył kończyn dolnych – dr Ewelina Jastak-Zawadzka
250 zł
ZABIEGI
Ostateczna cena zabiegu jest zawsze ustalana indywidualnie po konsultacji z lekarzem.
Metoda Venefit - jedna noga
5500 zł*
Metoda Venefit - dwie nogi
7900 zł*
Metoda VenaSeal (klej wewnątrzżylny) - jedna noga
7900 zł
Metoda VenaSeal (klej wewnątrzżylny) - dwie nogi
10 900 zł
Metoda klasyczna - jedna noga
2900 zł*
Metoda klasyczna - dwie nogi
3900 zł*
Kolejna doba w klinice
650 zł
*Powyższe ceny zawierają 1 dobę hospitalizacji.
SKLEROTERAPIA
Skleroterapia
600 zł*/ 1 sesja
Skleroterapia + kompresoterapia
750 zł*/ 1 sesja
*Przed zabiegiem skleroterapii należy odbyć konsultację flebologiczną z USG Doppler.
KREDYTOWANIE ZABIEGU

Jeżeli zabieg medyczny, który może odmienić Twoje życie, jest za drogi, możesz rozważyć kredyt i sprawdzić wysokość rat w MediRaty. MediRaty, spółki Medical Finance Group S.A., to pierwszy produkt finansowy wyłącznie dla branży medycznej, dzięki któremu na korzystnych warunkach sfinalizujesz swój zabieg.

 • Minimum formalności
 • Decyzja w ciągu 30 min od nawiązania kontaktu
 • Brak wstępnych opłat
 • Korzystne oprocentowanie

Jak uzyskać MediRaty – krok po kroku:

Krok 1: Zadzwoń na Infolinię: 0 801 000 265, z telefonów komórkowych: 22 266 83 70 albo wypełnij formularz na stronie www.mediraty.pl.

Krok 2: MediRaty skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby zweryfikować i udzielić informacji.

Krok 3: Mediraty wysyła kuriera w celu podpisania umowy.

Krok 4: Środki finansowe zostają przelane na konto wybranej kliniki.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.

Jak przygotować się do zabiegu?

W sprawie umówienia terminu zabiegu lub dodatkowych pytań organizacyjnych w związku z planowanym zabiegiem proszę kontaktować się z p. Agatą Łuszcz 664 087 161, aluszcz@domlekarski.pl.  Informacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

W przypadku zabiegów ze znieczuleniem ogólnym prosimy o przyjście na oddział bez makijażu oraz bez zrobionych, pomalowanych paznokci (dot. głównie lakieru kolorowego, zasłaniającego płytkę paznokcia, m.in. żel, hybryda, akryl).