Stomatolog Szczecin

Stomatolog Szczecin

stomatolog Szczecin

Stomatologia w Domu Lekarskim w Szczecinie to zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze stomatologii. Zapewniamy szeroki zakres leczenia stomatologicznego dla dzieci i dorosłych, od profilaktyki, przez stomatologię estetyczną, aż po projektowanie uśmiechu. Troska o zdrowy i piękny uśmiech Pacjenta to nasz priorytet – dbamy o komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia, bazując na sprawdzonych metodach i nowoczesnych technologiach. W Domu Lekarskim oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, która obejmuje:

  • stomatologia zachowawcza – profilaktyka i leczenie próchnicy. Stomatolog opracowuje ubytki próchnicowe i wypełnia je światłoutwardzalnym materiałem. Lakowanie i lakierowanie zabezpieczają przed nawrotem choroby.
  • chirurgia stomatologiczna – w naszym gabinecie przeprowadzana w warunkach sali operacyjnej. W tym zakresie wykonujemy kompleksowe leczenie operacyjne w obrębie jamy ustnej, które często jest wsparciem dla ortodoncji, implantologii czy protetyki (usuwanie zębów zatrzymanych, radektomia, hemisekcja, resekcja itp.).
  • endodoncja – leczenie kanałowe pod mikroskopem. Wykonuje się je w przypadku rozpoznania stanu zapalnego miazgi. Po usunięciu miazgi z zęba kanały korzeniowe zostają wypełnione specjalnym materiałem, a ząb jest uratowany przed ekstrakcją. Leczenie pod kontrolą radiologiczną.
  • higienizacja – zabieg profilaktycznego oczyszczania, usunięcia osadów oraz kamienia nazębnego (skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja)
  • indywidualny plan leczenia
  • protetyka i implantologia, które zajmują się odbudową utraconych zębów. Uzupełnianie luk w uzębieniu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Stomatolog dysponuje szeregiem metod odbudowy i przywracania funkcjonalności niepełnego uzębienia.
  • stomatologia estetyczna, w ramach której wykonujemy między innymi wybielanie zębów, korony i licówki porcelanowe. Już jedna wizyta może znacząco poprawić wygląd zębów. Wszystko dla zdrowia i urody uśmiechu naszych pacjentów.
  • RTG stomatologiczne, dzięki któremu bez konieczności wychodzenia poza gabinety stomatologiczne, dentyści uzyskują całościowy obraz uzębienia w technologii 3D

W naszych gabinetach pracujemy wyłącznie na materiałach renomowanych firm.

Bezbolesne znieczulenie dla dzieci i dorosłych

Z myślą o komforcie naszych pacjentów oferujemy Państwu w Domu Lekarskim znieczulenie komputerowe przy użyciu nowoczesnego systemu QuickSleeper. W odróżnieniu od tradycyjnego, znieczulenie jest całkowicie bezbolesne dzięki specjalnej kontroli prędkości i ciśnienia podawanego środka. Lekarz stomatolog wykonuje mniej wkłuć, które są szybkie i delikatne, co skraca czas zabiegu. Znieczulenie działa natychmiastowo – jednocześnie można znieczulić nawet do 6 zębów, eliminując nieprzyjemne uczucie rozpierania podczas zabiegu oraz drętwienia po nim. Znieczulenie jest bezpieczne, co sprawia, że to idealny wybór zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wizyta u dentysty nie musi się kojarzyć ze strachem i bólem!

Stomatolog w Szczecinie prywatnie

Podczas prywatnej konsultacji stomatologicznej omawiamy potrzeby Pacjenta oraz ustalamy indywidualny plan leczenia stomatologicznego. Nasza opieka stomatologiczna jest skoordynowana i obejmuje każdy etap leczenia.
Wszyscy nasi lekarze stomatolodzy dostępni są dla Pacjentów w jednym miejscu w Domu Lekarskim – w Centrum Medycznym Struga.

Dobry dentysta w Szczecinie – Twój uśmiech w bezpiecznych rękach

Ciągle się rozwijamy i doskonalimy, dbamy o wysoką jakość naszych usług w odpowiedzi na dostosowanie planu leczenia stomatologicznego indywidualnie do Twoich potrzeb.
Zaufaj naszym specjalistom od zdrowego uśmiechu. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla poprawy Twojego uśmiechu.

Cennik

Cennik Domu Lekarskiego znajduje się tutaj – SPRAWDŹ CENNIK.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane na stronach ceny mogą ulec zmianie.