Stomatolog

Dlaczego warto nam zaufać?

Wszyscy stomatolodzy w Domu Lekarskim w Szczecinie posiadają wysokie kwalifikacje oraz kilkanaście lat doświadczenia w pracy z pacjentami. Każdy z nich jednocześnie podąża za nowoczesnymi trendami i cały czas się kształci. Sposoby leczenia oraz sprzęt i materiały stomatologiczne z roku na rok bardzo się zmieniają, ale podejście naszych lekarzy do pacjentów jest stałe – zawsze zależy im na uśmiechu pacjentów. Stomatolog w Domu Lekarskim oferuje pełen zakres leczenia stomatologicznego:

 • stomatologia zachowawcza, czyli profilaktyka i leczenie próchnicy. Stomatolog opracowuje ubytki próchnicowe i wypełnia je światłoutwardzalnym materiałem. Lakowanie i lakierowanie zabezpieczają przed nawrotem choroby.
 • endodoncja, czyli głównie leczenie kanałowe. Wykonuje się je w przypadku rozpoznania stanu zapalnego miazgi. Po usunięciu miazgi z zęba kanały korzeniowe zostają wypełnione specjalnym materiałem, a ząb jest uratowany przed ekstrakcją. Leczenie pod kontrolą radiologiczną.
 • chirurgia – w naszym gabinecie przeprowadzana w warunkach sali operacyjnej, wyjątkowych jak na Szczecin. W tym zakresie wykonujemy kompleksowe leczenie operacyjne w obrębie jamy ustnej, które często jest wsparciem dla ortodoncji, implantologii czy protetyki (usuwanie zębów zatrzymanych, radektomia, hemisekcja, resekcja itp.).
 • protetyka i implantologia, które zajmują się odbudową utraconych zębów. Uzupełnianie luk w uzębieniu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Stomatolog dysponuje szeregiem metod odbudowy i przywracania funkcjonalności niepełnego uzębienia.
 • stomatologia estetyczna, w ramach której wykonujemy między innymi wybielanie zębów, korony i licówki porcelanowe. Już jedna wizyta może znacząco poprawić wygląd zębów. Wszystko dla zdrowia i urody uśmiechu naszych pacjentów.
 • RTG stomatologiczne, dzięki któremu bez konieczności wychodzenia poza gabinety stomatologiczne, dentyści uzyskują całościowy obraz uzębienia w technologii 3D

W naszych gabinetach pracujemy wyłącznie materiałami renomowanych firm.

Stomatologia cyfrowa 3D. Dlaczego warto?

skanowanie-cyfrowe-zębów-protetyka-3d

Koniec problemów z ubytkami w jamie ustnej! Odkryj zalety stomatologii cyfrowej*:

 1. Komfort pacjenta – skanowanie jest bezbolesne i nie trzeba pobierać tradycyjnych wycisków, które bywają nieprzyjemne.
 2. Oszczędność czasu – zastosowanie technologii CAD/CAM pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na gotową koronę.
 3. Wysoka jakość wykonania, trwałość– korona wykonana z bloku monolitycznego jest trwalsza i twardsza.
 4. Niezwykła precyzja – bloczek jest frezowany automatycznie z modelu cyfrowego dlatego jest o wiele bardziej precyzyjny.
 5. Dokładność skanera – 20 mikronów nieosiągalna dla ludzkiego oka i ręki i uzyskanie cyfrowego modelu w komputerze z 30x powiększeniem.
 6. Proces kontrolowany na bieżąco – możliwość wprowadzenia poprawek oszlifowanego zęba (eliminacja podcieni, za małych odległości) na bieżąco, co wyklucza popełnienie błędu.
 7. Powtarzalność.
 8. Naturalność, estetyczny wygląd – odbudowy pełnoceramiczne zębów wykonane są z jednorodnych, homogennych bloczków porcelanowych, które podnoszą jakość całego procesu i zadowolenie pacjenta.

*Zdjęcie poglądowe. Skany cyfrowe wykonywane są obecnie z zastosowaniem specjalnych środków ochrony, tj. m.in. maseczki, fartuchy i rękawiczki.

Bezbolesne znieczulenie komputerowe

QuickSleeper-bezbolesne-znieczulenie-komputerowe-Dom-Lekarski

Z myślą o komforcie naszych pacjentów oferujemy Państwu w Domu Lekarskim znieczulenie komputerowe przy użyciu nowoczesnego systemu QuickSleeper. W odróżnieniu od tradycyjnego, znieczulenie jest całkowicie bezbolesne dzięki specjalnej kontroli prędkości i ciśnienia podawanego środka. Lekarz stomatolog wykonuje mniej wkłuć, które są szybkie i delikatne, co skraca czas zabiegu. Znieczulenie działa natychmiastowo – jednocześnie można znieczulić nawet do 6 zębów, eliminując nieprzyjemne uczucie rozpierania podczas zabiegu oraz drętwienia po nim. Znieczulenie jest maksymalnie skuteczne i bezpieczne, a przede wszystkim bezstresowe, co sprawia, że to idealny wybór zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wizyta u dentysty nie musi się kojarzyć ze strachem i bólem!

Cennik

Cennik Domu Lekarskiego znajduje się tutaj – SPRAWDŹ CENNIK.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane na stronach ceny mogą ulec zmianie.