Rehabilitacja

Rehabilitacja Szczecin

 • Rehabilitacja w Domu Lekarskim to doświadczony zespół fizjoterapeutów na Lewobrzeżu i Prawobrzeżu Szczecina, który od wielu lat pomaga pacjentom w powrocie do zdrowia i pełnej sprawności.
 • Nasza kompleksowa oferta rehabilitacji w Szczecinie obejmuje nowoczesną terapię schorzeń, m.in.:
  rehabilitacja ortopedyczna: kolano skoczka, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, ostroga piętowa, paluch koślawy, zespół cieśni nadgarstka, dyskopatia, bóle przeciążeniowe, stany przewlekłe
  – bóle przedniego przedziału stawu kolanowego, ITBS, tendinopatia
  rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych: rekonstrukcji więzadła (ACL, MCL, PCL), rekonstrukcji RC (stożek rotatorów stawu barkowego), SLAP (uszkodzeniu obrąbka stawu ramiennego), endoprotezoplastyce stawu kolanowego, stawu biodrowego
  rehabilitacja sportowa: urazy mięśni, więzadeł, ścięgien – trening funkcjonalny, analiza biomechaniczna
  rehabilitacja neurologiczna
  fizjoterapia uroginekologiczna
  fizjoterapia stomatologiczna (stawów skroniowo-żuchwowych)
  terapia wisceralna
  terapia wad postawy u dzieci, terapia niemowląt metodą NDT-Bobath
 • Nasze podejście opiera się na indywidualnym dopasowaniu terapii i masaży terapeutycznych do potrzeb każdego pacjenta. Jesteśmy, aby pomóc Ci odzyskać pełną sprawność i komfort życia. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozpocząć Twoją drogę do zdrowia.

W czym się specjalizujemy?

Fizjoterapeuci / Rehabilitanci

Cennik

Cennik Domu Lekarskiego znajduje się tutaj – SPRAWDŹ CENNIK.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane na stronach ceny mogą ulec zmianie.

Licencjonowany Ośrodek Rehabilitacyjny Rehasport

Nasi fizjoterapeuci biorą udział w szkoleniach organizowanych przez lekarzy i fizjoterapeutów Rehasport. Obecność w sieci i ogólnopolskim programie Licencjonowanych Ośrodków Rehabilitacyjnych Rehasport to duże możliwości rozwoju dla fizjoterapii. Rehasport Clinic jest jednym z kilku ośrodków w Polsce akredytowanych przez FIFA. Od 2012 roku organizuje cykle spotkań szkoleniowych, których celem jest ujednolicenie zasad świadczenia usług rehabilitacyjnych z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu we wszystkich ośrodkach w Polsce.
Wymieniamy się doświadczeniami oraz korzystamy z wiedzy i nowoczesnych technologii wykorzystywanych w Rehasport Clinic, aby utrzymać wysoką jakość usług fizjoterapeutycznych dla naszych Pacjentów.