Kim jesteśmy?

Dom Lekarski S.A. to miejsce dla lekarzy z pasją. Nasze Centrum Medyczne powstał w 2001 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi zdrowotne. Realizacja idei o profesjonalnej i niezależnej placówce, w której czułby się dobrze zarówno lekarz, pielęgniarka, a przede wszystkim Pacjent sprawiła, że Dom Lekarski szybko zyskał zaufanie Pacjentów.

Obecnie prowadzimy w Szczecinie 5 ośrodków, w których odbywają się konsultacje specjalistyczne: Przychodnia Turzyn, Outlet Park, Piastów Office Center z oddziałem szpitalnym i nowoczesną salą operacyjną, Przychodnia Rydla oraz Oddział Szpitalny Gombrowicza, będący niezależnym centrum zabiegowym. Nasze wysokiej jakości standardy medyczne z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i elektronicznych rozwiązań (m.in. e-Recepta, baza leków) ułatwiają lekarzom codzienną pracę.

Misją Domu Lekarskiego jest świadczenie w sposób innowacyjny i kompleksowy najwyższej jakości usług medycznych, zarówno z zakresu porad medycznych, diagnostyki, leczenia operacyjnego, jak i rehabilitacji w rozumieniu całkowitego powrotu pacjentów do zdrowia i pełnej sprawności.

Istotą działalności Domu Lekarskiego jest zapewnienie pacjentom dostępu do szerokiej kadry lekarzy specjalistów i wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego w nowocześnie i komfortowo wyposażonych ośrodkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Dążymy do stałego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy, podnosząc jakość naszych usług i sprzętu do poziomu światowych liderów technologii medycznej.

Dom Lekarski S.A., notowany na giełdzie NewConnect od 2011 r., w przeszłości otrzymał wiele nagród, między innymi Nagrodę Gospodarczą „Busolę Biznesu” w kategorii Innowacja Roku 2011 wręczaną przez Prezydenta Miasta Szczecina, czy Diamenty miesięcznika Forbes. Nasz ośrodek posiada również Certyfikat ISO 9001:2008 nadany przez Germanischer Lloyd Industrial Services Polska Sp. z o.o. oraz certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Turystyki Medycznej. Należymy także do HOPE – Europejskiej Federacji Szpitali.

Dom Lekarski jest założycielem i członkiem Zachodniopomorskiego Klastra Medycznego iSynergia, którego celem jest rozwój sektora medycznego w regionie i wzrost jakości opieki zdrowotnej poprzez integrację, innowacje i współdziałanie.

Jesteśmy firmą związaną silnie z regionem, dlatego wspieramy lokalne kluby sportowe. Dom Lekarski w latach 2015-2020 był oficjalnym partnerem medycznym klubów Pogoni Szczecin – piłki nożnej, futsalu i piłki ręcznej.

Ponieważ pracujemy dla pacjentów, na bieżąco monitorujemy satysfakcję leczonych u nas osób. Doskonałe wyniki przeprowadzonych ankiet utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze starania są przez Państwa doceniane. Jest to dla nas najwyższe wyróżnienie!

nfz_logo_C_kolor    new connect PCA & QMS logo pamt certyfikat hope 1

Opinie pacjentów

Jak badamy satysfakcję naszych pacjentów?

153Ocena jakości świadczonych przez Dom Lekarski usług jest sporządzana na podstawie ankiety wypełnianej dobrowolnie przez Pacjentów Domu Lekarskiego od stycznia 2009r. Badani wyrażają swoją opinię w 6 podstawowych kategoriach, przydzielając każdej z nich ocenę w skali od 1 do 10. Pacjenci mają również możliwość wyrażenia ogólnej opinii oraz podkreślenia największych plusów i minusów naszych usług.

Co miesiąc dokonujemy aktualizacji prezentowanych wyników o nowe ankiety. Stawiamy na rzetelność i autentyczność, dlatego zamieszczamy wszystkie indywidualne opinie, które do nas trafiły, niezależnie od ich wydźwięku. Poniżej z dumą prezentujemy Państwa ocenę.

Dla pacjentów z zagranicy

Do Domu Lekarskiego od wielu lat przyjeżdżają pacjenci spoza Polski, którzy korzystają z oferowanych przez nas wysokiej klasy zabiegów.

  • Konsultacje i zabiegi jednego dnia – wachlarz wysoce specjalistycznych zabiegów operacyjnych, ograniczających pobyt pacjenta w klinice do kilku godzin, maksymalnie doby wraz z konsultacjami i badaniami

Partnerzy

Dom Lekarski w latach 2015-2020 był oficjalnym partnerem medycznym zespołów Pogoni Szczecin: piłki nożnej, futsalu i piłki ręcznej. Na co dzień współpracujemy z lokalnymi klubami, sportowcami i instytucjami.

Praca

006W Domu Lekarskim wierzymy, że każdy człowiek ma prawo do czerpania z wszelkich dobrodziejstw współczesnej medycyny. Aby coraz więcej ludzi mogło na co dzień korzystać z tego prawa, potrzebna jest praca wielu ludzi.

Jesteśmy placówką prywatną, dlatego wiemy, że nasz największy kapitał stanowią właśnie nasi pracownicy. Wiedza, doświadczenie i prawdziwe zaangażowanie zarówno lekarzy, pielęgniarek, jak i pracowników administracji i wszystkich innych działów stanowią o jakości naszych usług. Tutaj dbamy o każdego pracownika!

.

Oferujemy:

– pracę w nowoczesnej, stawiającej na rozwój placówce, – wspieranie kreatywności, inicjatywy i zaangażowania, – atrakcyjne wynagrodzenie, – pakiet socjalny.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie, niezależnie od zakresu aktualnych ofert, do przysyłania swojego cv na adres mailowy: kwrocławska@domlekarski.pl.