Kosmetolog Szczecin

Kosmetolog Szczecin

W Domu Lekarskim mamy kompleksowe podejście do zdrowia i piękna, a przede wszystkim potrzeb pacjentów. Wysokie standardy usług wynikają ze ścisłej współpracy kosmetologów, specjalistów medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej i ginekologii estetycznej. W gabinetach kosmetycznych gwarantujemy bezpieczeństwo, korzystając wyłącznie z sprawdzonych preparatów i nowoczesnego sprzętu. Indywidualnie dobieramy skuteczne zabiegi, dbając o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie pacjentów.

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne Szczecin

Zabiegi kosmetyczne to pierwszy krok do pielęgnacji skóry i lepszego samopoczucia. Podczas konsultacji kosmetologicznej pomagamy ustalić personalny beauty plan. W szerokiej ofercie usług proponujemy zabiegi na twarz i ciało, takie jak oczyszczające, nawilżające, rewitalizujące, odmładzające, pomagające w wygładzeniu zmarszczek, redukcji przebarwień, rozstępów czy cellulitu.

  • endermologia – modelowanie sylwetki, endomasaż
  • oczyszczanie wodorowe
  • oxybrazja
  • karboksyterapia
  • infuzja tlenowa
  • zabiegi na bazie kwasów
  • zabiegi laserowe (laseroterapia): peeling laserowy, endolifting twarzy, usuwanie blizn i przebarwień, leczenie trądziku, redukcja rozstępów, zamykanie naczynek, powiększanie ust, usuwanie owłosienia (depilacja laserowa)
  • mezoterapia mikroigłowa
  • radiofrekwencja mikroigłowa (RF)

Czym zajmuje się kosmetolog?

Kosmetologia to dziedzina zajmująca się pielęgnacją i poprawą wyglądu skóry. Kosmetolog, jako specjalista w tej dziedzinie, posiada wiedzę umożliwiającą wykonywanie nieinwazyjnych zabiegów. Warto jednak zauważyć, że kosmetolog nie jest lekarzem i choć związany jest z medycyną estetyczną i dermatologią, to specjalizuje się głównie w zabiegach pielęgnacyjnych. Warto skonsultować się z kosmetologiem w przypadku problemów takich jak przesuszenie skóry, wypryski, przebarwienia czy nierównomierny koloryt skóry.

Kosmetolog czy kosmetyczka. Czym się różnią?

Zarówno kosmetolog, jak i kosmetyczka zajmują się estetyką i pielęgnacją ciała, jednak różnice w ich kompetencjach są zauważalne. Kosmetolog, posiadając odpowiednie wykształcenie, może dokonywać diagnozy stanu skóry i przeprowadzać różnorodne zabiegi, również te lecznicze i specjalistyczne, np. endermologia czy zabiegi laserowe (zamykanie naczyń krwionośnych, depilacja laserowa itp.). Kosmetyczka skupia się głównie na zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających, takich jak: manicure, pedicure, peelingi czy mikrodermabrazja diamentowa.

W Domu Lekarskim kosmetolodzy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie do przeprowadzania zabiegów.

Zakres usług

Cennik

Cennik Domu Lekarskiego znajduje się tutaj – SPRAWDŹ CENNIK.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane na stronach ceny mogą ulec zmianie.