By Święta Wielkanocne były zdrowe i wyjątkowe!

2 kwietnia 2021

kartka-wielkanocna-życzenia-2021Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Wam – naszym Pacjentom, Lekarzom, Pracownikom, Współpracownikom i Przyjaciołom, aby najbliższe dni były pełne spokoju, radości i wzajemnej życzliwości.

Niech ten wyjątkowy czas przyniesie otuchę i nadzieję oraz same pozytywne emocje, wiosenny optymizm, a tradycyjnie – i przede wszystkim – niech będzie pełen ZDROWIA! 💙

Życzy Zespół Domu Lekarskiego

 

 

FemtoLASIK – laserowa korekcja wzroku dla każdego

23 marca 2021

Połączenie możliwości dwóch laserów sprawia, że zabieg laserowej korekcji wzroku FemtoLASIK charakteryzuje się wysoką precyzją. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób o większych wadach wzroku, cienkiej rogówce i z dużą średnicą źrenicy. Stwarza również możliwość skorygowania niejednorodnego i skomplikowanego astygmatyzmu. Czytaj więcej

Jak powinna wyglądać dobra konsultacja dietetyczna?

15 marca 2021

Konsultacja dietetyczna nie jest tylko zwykłym wywiadem na temat tego, co jemy. Powinna obejmować wiele obszarów naszego życia. W końcu to od tej wizyty zależy, czy dobrana dla nas dieta przy sumiennym stosowaniu będzie skuteczna. Jak zatem powinna wyglądać wizyta u dietetyka?

Czytaj więcej

Pediatria – czym się zajmuje?

Mali Pacjenci to szczególni pacjenci. Pediatria wychodzi naprzeciw problemom zdrowotnym dzieci już od najmłodszych lat. W Domu Lekarskim diagnozujemy i leczymy choroby wieku dziecięcego, a także dbamy o profilaktykę i prawidłowy rozwój u dziecka.

Czytaj więcej