Psychiatra

Najważniejsze informacje

  • Leczenie i wsparcie w przebiegu zaburzeń depresyjnych i lękowych.

W Centrum Medycznym Dom Lekarski świadczymy pomoc psychiatryczną dla osób, które miewają problemy z samooceną bądź źle znoszą rehabilitację lub rekonwalescencję. Zajmujemy się leczeniem depresji, stanów lękowych, niepokoju i bezsenności. Pomagamy pacjentom w powrocie do sprawności psychicznej po operacjach, bolesnych zabiegach lub po długiej chorobie. Podczas konsultacji pacjent może opowiedzieć o swoich obawach, a także wskazać na problem, jaki go nurtuje. Wizyta ma na celu nazwanie problemu, zdefiniowanie go oraz podjęcie leczenia, polegającego na otrzymaniu wsparcia psychicznego.

W przebiegu wielu tzw. chorób ogólnych mogą pojawiać się stany lękowe, niepokój. Planowanemu leczeniu operacyjnemu może towarzyszyć także poczucie dyskomfortu psychicznego, przebiegającego z lękiem, bezsennością. Pacjenci po leczeniu, zwłaszcza ortopedycznym, gdzie powrót do pełnej sprawności fizycznej wymaga długotrwałej rehabilitacji i pracy, często potrzebują również pomocy lekarza psychiatry.

Poradnia Psychiatryczna

Poradnia Psychiatryczna w Domu Lekarskim to pomoc, diagnostyka i terapia w zakresie:

  • depresja, niepokój
  • zaburzenia adaptacyjne, żałoba, przewlekły stres
  • zaburzenia snu, reakcje sytuacyjne
  • stany lękowe

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr Joanna Piotrowska - 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 11:00 - 14:00 -
dr Żaklina Borkowska 09:00 - 15:00 - - - -

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Cennik

KONSULTACJE I WIZYTY
Konsultacja psychiatryczna
200 zł
Konsultacja psychiatryczna – kolejna wizyta
180 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.