Kontakt

Przychodnia Turzyn

budynek CH Turzyn (Carrefour)
wejście obok sklepu H&M z I piętra
al. Boh. Warszawy 42, 70-342 Szczecin

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 9:00-21:00

91 469 22 82
turzyn@domlekarski.pl

Więcej

Przychodnia i oddział szpitalny Piastów

Piastów Office Center, budynek C (wejście od dziedzińca)
al. Piastów 30, 71-064 Szczecin

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 8:00-20:00

91 469 22 82
piastow@domlekarski.pl

Więcej

Przychodnia w Outlet Park

Już otwarte!

Nowy budynek Outlet Park
(obok Media Expert i BeFit)
ul. Struga 42, 70-784 Szczecin

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 7:00 – 21:00

sb. – ndz. 9:00 – 15:00 (czynne w wybrane weekendy)

91 469 22 82
outlet@domlekarski.pl

Więcej

Przychodnia Rydla

ul. Rydla 37,  70-783 Szczecin

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 8:00 – 19:00

91 464 50 36
91 464 19 22
rydla@domlekarski.pl

Więcej

Oddział szpitalny Gombrowicza

ul. Witolda Gombrowicza 23
70-785 Szczecin

Godziny otwarcia
wg grafiku przyjęć

91 829-21-06
gombrowicza@domlekarski.pl

Więcej

Oddział szpitalny Jagiellońska

Szpital MSW (Oddział Okulistyczny Ip. nad Izbą Przyjęć)
ul. Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

91 432 95 36
oddzial@domlekarski.pl

Więcej

Umawianie zabiegów

Informacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00. Zapraszamy do kontaktu:

Okulistyka: Gabriela Ruszała 664 091 750, gruszala@domlekarski.pl

Laserowa korekcja wzroku: Agata Łuszcz 664 087 161, aluszcz@domlekarski.pl

Ortopedia: Agnieszka Biegasiewicz  534 385 417,   abiegasiewicz@domlekarski.pl

Chirurgia ręki: Agnieszka Biegasiewicz  534 385 417, abiegasiewicz@domlekarski.pl

Operacje żylaków: Monika Kumalska  664 087 344, mkumalska@domlekarski.pl

Laryngologia: Andżelika Uściłowska  515 081 345, auscilowska@domlekarski.pl

Administracja

ul. Bagienna 6, 70-772 Szczecin
91 460 14 08
administracja@domlekarski.pl

płatności/ księgowość: edobosz@domlekarski.pl

marketing: kdymkowska@domlekarski.pl

Dane spółki i nr konta

Dom Lekarski S.A.

ul. Rydla 37, 70-783 Szczecin

Sąd Rejonowy w Szczecinie KRS nr 0000358611

Kapitał zakładowy: 528321,50 PLN

NIP 955-19-86-711

Regon 812036630

Nazwa banku: Bank Millennium

Nr konta: 40 1160 2202 0000 0002 5703 3982