Witreoliza

Najważniejsze informacje

Witreoliza laserowa – jest zabiegową metodą leczenia mętów ciała szklistego.

Witreoliza polega na odparowaniu mętów ciała szklistego lub ewentualnym ich rozdrobnieniu i przesunięciu. Metoda wykorzystuje nanosekundowe impulsy światła laserowego o niskiej energii. Podczas procesu energia laserowa odparowuje składniki mętów – cząsteczki kolagenu i kwasu hialuronidowego – wytwarzając gaz. W wyniku tego męt jest usunięty lub zmniejszony do rozmiaru, który nie utrudnia widzenia.

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób cierpiących z powodu trwałych (obecnych ponad 2 miesiące) ruchomych cieni w polu. W celu określenia, czy u danej osoby leczenie mętów w ciele szklistym będzie skuteczne – przeprowadza się badanie kwalifikacyjne.

Podczas kwalifikacji do zabiegu bierze się pod uwagę:

  • wiek pacjenta
  • wielkość i liczebność mętów oraz ich położenie,
  • współistnienie innych schorzeń oczu.

Nie jest zalecane przeprowadzanie zabiegu u młodszych osób (<45) cierpiących z powodu mikroskopijnych, często niewidocznych w badaniu mętów położonych blisko siatkówki (1-2 mm).

Witreoliza  to zabieg niebolesny, pozbawiony chirurgicznych powikłań, wykonywany ambulatoryjnie, bez konieczności pobytu w szpitalu, z szybkim powrotem widzenia i małym ryzykiem powikłań.

Cennik

ZABIEGI LASEROWE
Cena zabiegu za jedno oko
Witreoliza
1000 zł
KREDYTOWANIE ZABIEGU

Jeżeli zabieg medyczny, który może odmienić Twoje życie, jest za drogi, możesz rozważyć kredyt i sprawdzić wysokość rat w MediRaty.

MediRaty, spółki Medical Finance Group S.A., to pierwszy produkt finansowy wyłącznie dla branży medycznej, dzięki któremu na korzystnych warunkach sfinalizujesz swój zabieg.

  • Minimum formalności
  • Decyzja w ciągu 30 min od nawiązania kontaktu
  • Brak wstępnych opłat
  • Korzystne oprocentowanie

Jak uzyskać MediRaty – krok po kroku:

Krok 1: Zadzwoń na Infolinię: 0 801 000 265, z telefonów komórkowych: 22 266 83 70
albo wypełnij formularz na stronie www.mediraty.pl.
Krok 2: MediRaty skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby zweryfikować i udzielić informacji.
Krok 3: Mediraty wysyła kuriera w celu podpisania umowy.
Krok 4: Środki finansowe zostają przelane na konto wybranej kliniki.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.