Chirurg ręki Szczecin

Czym zajmuje się chirurgia ręki?

  • chirurgia ręki SzczecinChirurgia ręki, ze względu na stopień trudności, istnieje jako osobna dziedzina chirurgii. W Polsce jest niewielu lekarzy posiadających tę rzadką specjalizację, a leczeniem ręki zajmują się najczęściej, z różnym skutkiem, chirurdzy ogólni czy ortopedzi.
  • Dr Ireneusz Walaszek jest jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w kraju, dlatego przyjeżdżają do niego pacjenci z całej Polski. Pan Doktor wykonuje pełen zakres zabiegów ręki, w tym niektóre jako pierwszy i nieliczny w kraju, np. bezoperacyjne leczenie przykurczu Dupuytrena. Nasz chirurg ręki posiada specjalizację nadawaną przez Europejskie Towarzystwo Chirurgii Ręki.
  • Nasz drugi specjalista, dr n. med. Herman Wyląg, po 30-letnim doświadczeniu w prowadzeniu swojej kliniki w Niemczech proponuje w pełnym zakresie zabiegi chirurgii ręki w standardzie i technice operacyjnej w stylu medycyny zachodniej. Operacje przeprowadzane są zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym. Okres oczekiwania na zabieg to 1-2 tygodnie. Gwarantowana pełna opieka pooperacyjna.

Chirurgia nadgarstka w Domu Lekarskim

W Domu Lekarskim specjalizujemy się w kompleksowej chirurgii nadgarstka, oferując naszym pacjentom wysokiej jakości zabiegi chirurgiczne, w tym leczenie operacyjne cieśni nadgarstka.

Cieśń nadgarstka, znana także jako zespół cieśni nadgarstka, to schorzenie charakteryzujące się uciskiem nerwu środkowego w obrębie nadgarstka. Może to prowadzić do bólu, drętwienia, osłabienia mięśni oraz innych nieprzyjemnych objawów. Chirurgia cieśni nadgarstka jest skuteczną metodą leczenia tego schorzenia i może znacząco poprawić komfort życia pacjenta.

Cennik

Cennik Domu Lekarskiego znajduje się tutaj – SPRAWDŹ CENNIK.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane na stronach ceny mogą ulec zmianie.