dr Anna Lipińska

Stomatolog

Opis

W 1997 roku ukończyłam Wydział Stomatologii PAM, staż podyplomowy odbyłam w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie. Moją pierwszą pracę podjęłam w SPZZOZ  Police  skąd w 2001r. przeniosłam się do  NZOZ  przy ul. Łuczniczej 76A w Szczecinie.Od 2004 roku z przerwami na macierzyństwo pracuję jako stomatolog w Domu Lekarskim, do niedawna przy ul. Rydla 37 a od stycznia 2017 w placówce przy ul. Struga 42. Regularnie odbywam szkolenia, kursy oraz uczestniczę w wielu konferencjach stomatologicznych a szczególnym zainteresowaniem darzę ortodoncję.

W 2014 roku ukończyłam Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie co dało mi podstawy i umiejętności pozwalające na pracę kliniczną w dziedzinie ortodoncji. Współpracuję ze specjalistami w tej dziedzinie i systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.  Posiadam uprawnienia do wykonywania zdjęć rtg  niezbędnych  podczas leczenia stomatologicznego w dzisiejszych czasach. Najwięcej radości i satysfakcji daje mi fakt likwidowania bólu u dorosłych spowodowanego dolegliwościami ze strony zębów  oraz  pokonywanie strachu przed dentystą u dzieci. Wnikliwie badam każde dziecko pod kątem wad zgryzu, które nie wyleczone w dzieciństwie, potem w dorosłym życiu stanowią poważny problem.

Jestem mamą trójki dzieci, w wolnych chwilach staram się spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu, uwielbiam grać w ping-ponga z moimi synami oraz  pływać.  Bardzo lubię swój zawód, a dla zachowania równowagi w 2010 roku udało mi się uzyskać tytuł instruktora rekreacji ruchowej w renomowanej szkole Open Mind. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas tego szkolenia pozwalają mi zachować formę  fizyczną i holistycznie spojrzeć na pacjenta.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr Anna Lipińska - - 12:00 - 16:00 - -

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.