dr Robert Czekaj

Stomatolog

mężczyzna, lekarz stomatolog, okulary, biały fartuch

Opis

EDUKACJA
W 2002 roku ukończył PAM w Szczecinie. Odbył staż podyplomowy w klinice Dental Service w Szczecinie przy ul. Niedziałkowskiego. W 2012 roku rozpoczął studia podyplomowe na Uniwersytecie im J.W. Goethe we Frankfurcie. Zdał egzamin teoretyczny na wyżej wymienionej uczelni w 2013 roku. Następnie przedstawił przed Prof. Dr. Georg-Hubertus Nentwig zgodnie z zasadami ponad 70 przypadków leczenia implantologicznego u swoich pacjentów w okresie dwóch lat od egzaminu teoretycznego i w ten sposób uzyskał prestiżowe Curriculum of Oral Implantology Uniwersytetu Goethego we Frankurcie. Rozwijając dalej swoją pasje stomatologiczną w 2014, rozpoczął kolejne studia podyplomowe – była to III Edycja Implant Prosthodontic Program. Zajęcia odbywały się w Mediterranean Prosthodontics Institute w Castellon (Hiszpania) i na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapell Hill (USA). Program trwał rok. 13 sierpnia 2015 roku przed Dr Fernardo Rojas Vizcaya D.D.S,M.S.(MPI) i Dr Lyndonem Jf. Cooperem D.D.S.,PhD (UNC USA) przedstawił pracę pod tytułem „Fully maxillary and manidubullary rehabilation”, która stanowiła egzamin końcowy. Uczestniczył w wielu kursach z systemów implantologicznych Xive, Ankylos, Champion, Bicon, Nobel. W maju 2014 roku brał udział w kursie systemu do natychmiastowej stabilizacji protez EASY2Fix System by Cortex w Izraelu. W dalszym ciągu regularnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla swoich Pacjentów.

PRAKTYKA
Od 2003 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarską. Implanty wszczepia samodzielnie od 2009 roku. Wcześniej wiele lat asystował przy zabiegach implantologicznych. Od lat uczestniczy w wielu kursach krajowych i zagranicznych z dziedzin stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.

ZAINTERESOWANIA
Najbardziej zawodowo interesuje się implantoprotetyką, chirurgią stomatologiczną i wkraczającymi technikami cyfrowymi w świat stomatologii – z dziedzin tych stale podnosi swoje kwalifikacje. W wolnym czasie amatorsko uprawia narciarstwo, squash i tenis.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr Robert Czekaj - - 11:00 - 20:00 - 13:00 - 19:00

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

*dr Robert Czekaj w środy przyjmuje naprzemiennie w godz. 9:00-11:00 i 16:00-20:00 oraz w wybrane soboty w godz. 10:00-15:00 – o bieżący grafik prosimy pytać w rejestracji lub telefonicznie (91 469 22 82)