dr n. med. Danuta Mikulska

specjalista dermatologii i wenerologii

lekarka, dermatolog, w niebieskiej koszuli

Opis

Edukacja

Dr  n. med. Danuta Mikulska ukończyła studia na wydziale lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w roku 1983. Stopień Specjalisty I stopnia w zakresie Dermatologii i Wenerologii uzyskała w roku 1990, a II stopień specjalizacji uzyskała w roku 1997 – oba stopnie w ramach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W roku 1993 z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie i uzyskała tytuł Doktora nauk medycznych.

Doświadczenie zawodowe

Swoje doświadczenie zawodowe dr Mikulska zdobywała m.in. pracując jako asystent, a następnie adiunkt w Zakładzie Histologii i Embriologii PUM, a także specjalista dermatolog-wenerolog w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest też z ośrodkami prywatnymi, w których konsultuje zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Kursy i szkolenia

Dr n. med. Danuta Mikulska jako lekarz dermatolog nieustannie się rozwija i doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w sympozjach – zarówno polskich, jak i zagranicznych, kursach i szkoleniach. Jest autorką licznych publikacji w zakresie dermatologii. Ukończyła grant naukowy dotyczący diagnostyki znamion barwnikowych dotyczący wykrywania czerniaka skóry przy zastosowaniu kamery termowizyjnej oraz dermatoskopu.

Przynależność do Towarzystw

Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
Izby Lekarskie
Royal Society of Medicine nr 00695181, Wielka Brytania

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr n. med. Danuta Mikulska - - - 08:00 - 13:00 -

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.