Dr n. med. Piotr Kolczewski wykładowcą na 2nd International Cosmetic Gynecology Congress w Kairze

Podczas 2nd International Cosmetic Gynecology Congress nasz specjalista ginekologii plastycznej dr n. med. Piotr Kolczewski poprowadził w Kairze wykłady z zakresu ginekologii estetycznej.

7.07.2021 r.

2nd International Cosmetic Gynecology Congress odbył się w dniach 24-25 czerwca w hotelu Hilton Kairo Heliopolis. Kluczowym tematem sympozjum była poprawa wyglądu fizycznego i funkcjonalności warg sromowych oraz pochwy za pomocą nowoczesnych metod. Typowymi operacjami w tej dziedzinie są waginoplastyka, labioplastyka i HIFU.  Dr n. med. Piotr Kolczewski uczestniczył w kongresie wraz z ginekologami, ginekologami estetycznymi oraz chirurgami plastycznymi z całego świata, z którymi mógł podzielić się i wymienić osobistymi doświadczeniami zawodowymi.

Dr n. med. Piotr Kolczewski poprowadził wykłady m.in., odpowiadając na pytanie, czy istnieje najlepsza metoda labioplastyki oraz poruszając zagadnienia dot. waginoplastyki (plastyka pochwy i krocza przy udziale lasera frakcyjnego CO2), a także istotnego znaczenia HIFU w ginekologii estetycznej. To jedne z wielu wykładów dra Kolczewskiego na światowych sympozjach. W tym roku Doktor wykładał także m.in. na Kongresie Jordańskiego Stowarzyszenia Położników i Ginekologów Królewskiego Kolegium Położników i Ginekologów -IRC -JPS.

Poniżej minifotorelacja z 2nd International Cosmetic Gynecology Congress:

 

Źródło: materiały własne dra n. med. Piotra Kolczewskiego.