Dr Karolina Skibicka na Światowym Kongresie AMWC w Kolumbii

Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej przyciąga wielu wybitnych specjalistów z branży. Cieszymy się, że nasza reprezentantka, dr Karolina Skibicka, pojechała aż do Kolumbii, by do nich dołączyć!

6. prestiżowy Kongres Aesthetic & Anti-Aging Medicine (AMWC) – Ameryka Łacińska odbywa się w Medellín w Kolumbii, uroczym mieście o przyjaznym klimacie. Trwające 3 dni od 17 do 19 października wydarzenie w Centrum Kongresowym Plaza Mayor to doskonała okazja do spotkania znakomitych lekarzy i ekspertów pracujących na rzecz rozwoju medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej czy medycyny przeciwstarzeniowej, z szerokim udziałem ponad 800 specjalistów, a także wiodących krajowych i międzynarodowych firm związanych z produkcji i dystrybucją branżowych produktów. W tym roku jednym z ważniejszych tematów będzie znaczenie medycyny estetycznej w wyzdrowieniu pacjentów będących ofiarami poparzenia kwasem.

Jesteśmy dumni, że w tak zacnym gronie światowego formatu zdobywa wiedzę nasza Pani Doktor Karolina Skibicka. Wierzymy, że wróci bogatsza nie tylko o ciekawe znajomości, lecz także doświadczenia i najnowsze trendy!