Bio Nutri Lift – podwójna siła rewitalizacji skóry!

Nowość w Estetika Dom Lekarski – Bio Nutri Lift, czyli kompleksowy pakiet regeneracji skóry Filorga.

Coraz więcej Polek chce wyglądać pięknie i młodo, bo to nie tylko kwestia urody, ale również satysfakcji, pewności siebie i nowej energii życiowej. Na szczęście medycyna estetyczna dynamicznie się rozwija, tworząc nowoczesne i kompleksowe zabiegi odmładzające o lepszym, a zarazem dłuższym działaniu.

Jeśli chcesz, aby Twoja skóra odzyskała dawną jędrność i urodę, a może myślisz o profilaktyce, która utrzyma jak najdłużej jej młody wygląd, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Estetika Dom Lekarski pojawiło się rewolucyjne rozwiązanie, które Ci w tym pomoże!

Bio Nutri Lift to innowacyjny duet zabiegów: nawilżającego (Hydra Booster) i liftingującego (Lift Booster).

Wykorzystanie głęboko rewitalizującej mezoterapii jest jednym z najbardziej spektakularnych i efektywnych zabiegów poprawiających jakość skóry.
– Połączenie kwasu hialuronowego wraz z odżywczą mocą mezokoktailu na bazie 59 składników jest rewelacyjnym sposobem na skuteczne rozświetlenie, wielopoziomowe nawilżenie i odżywienie wymagającej skóry, szczególnie w okresie wakacyjnym!mówi dr Karolina Skibicka, specjalista medycyny estetycznej i anti-aging w Estetika Dom Lekarski.

To zabieg, który zachwyci Cię swoim efektem. Przetestuj na własnej skórze!

bio-nutri-lift-rewitalizacja-nawilzenie-lifting-skóry

Korzyści z zabiegu:

  • wielopoziomowe nawilżenie
  • odbudowa i rewitalizacja struktury skóry
  • ujędrnienie
  • rozświetlenie
  • wygładzenie powierzchownych zmarszczek
  • zmniejszenie porów
  • wyrównanie kolorytu

Bio Nutri Lift Filorga – połączenie MHA18 + mezokoktail NCTF 135 Ha na bazie 59 składników czynnych – TERAZ w cenie 999 zł w Estetika Dom Lekarski