Kardiobus – bezpłatne badania diagnozujące ryzyko zawału serca

Zapraszamy na bezpłatne badania diagnozujące ryzyko zawału serca w Kardiobusie! Wspólnie z naszym partnerem Fundacja NEUCA zapraszamy 20.01. (sobota) do specjalnie przystosowanego i wyposażonego w sprzęt diagnostyczny Kardiobusa.

➡ Gdzie? Kardiobus przy Centrum Medyczne Dplakat_SATROekgom Lekarski w Outlet Park (Struga 42)
➡ Kiedy? 20.01. (sobota) w godz. 10:00 – 16:00 (obowiązkowa rejestracja tel. 91 469 22 82 lub w placówkach Domu Lekarskiego)

Samo badanie kardiologiczne (SATRO EKG) wykonywane będzie w Kardiobusie, a następnie opis badania będzie wykonywany przez lekarza (dr n. med. Dariusz Lewiński) w gabinetach Domu Lekarskiego (Struga 42).

Kardiobus będzie zaparkowany tuż przed naszym Centrum Medycznym, więc wszystko odbywać się będzie praktycznie w jednym miejscu!

Czym jest badanie Satro EKG? To innowacyjna diagnostyka EKG pozwalająca na zdiagnozowanie wczesnych predyspozycji do zawału serca oraz określająca ryzyko wystąpienia zawału.

W grupie ryzyka znajdują się osoby już od 35 roku życia (!!!), dlatego im szybciej poddajemy się diagnostyce, tym później większa szansa na uniknięcie zawału serca.

Serdecznie zapraszamy!