Waginoplastyka (plastyka pochwy i krocza)

Waginoplastyka

Waginoplastyka (plastyka pochwy i krocza) jest jedną z najczęściej wykonywanych operacji w ginekologii plastycznej. Zabieg ten przeprowadzany jest najczęściej u kobiet, które w wyniku ciężkich porodów doznały pęknięcia lub rozciągnięcia pochwy i krocza (dotyczy to ponad 90% kobiet rodzących siłami natury) oraz u pacjentek narażonych na inne czynniki, w wyniku których doznały rozciągnięcia oraz obniżenia pochwy. Zabieg waginoplastyki poprawia funkcjonalność narządu płciowego i poprawia jakość życia seksualnego.

Zabieg wykonywany jest najczęściej w znieczuleniu ogólnym. W obszarze wejścia do pochwy, na jej tylnej ścianie, wykonuje się nacięcie usuwając zbędną tkankę a następnie zaszywa się ranę aby wejście do pochwy uzyskało kształt zgodny z oczekiwaniami pacjentki. Operacja dotyczy zarówno śluzówki, jak i mięśniówki pochwy oraz plastyki krocza. W wyniku przeprowadzonej operacji uzyskuje się zwężenie pochwy, co zmniejsza ryzyko infekcji narządu rodnego i znacząco poprawia jakość współżycia.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr n. med. Piotr Kolczewski - - - - -

Dr n. med. Piotr Kolczewski – o dostępność terminów prosimy pytać w rejestracji lub  91 469 22 82.

Cennik

KONSULTACJE
Konsultacja przedoperacyjna z USG
200 zł*
WAGINOPLASTYKA
Plastyka pochwy tylna + plastyka krocza
5000 - 7000 zł
Plastyka pochwy przednia - pojedyncza
3000 - 5000 zł
KREDYTOWANIE ZABIEGU

Jeżeli zabieg medyczny, który może odmienić Twoje życie, jest za drogi, możesz rozważyć kredyt i sprawdzić wysokość rat w MediRaty. MediRaty, spółki Medical Finance Group S.A., to pierwszy produkt finansowy wyłącznie dla branży medycznej, dzięki któremu na korzystnych warunkach sfinalizujesz swój zabieg.

  • Minimum formalności
  • Decyzja w ciągu 30 min od nawiązania kontaktu
  • Brak wstępnych opłat
  • Korzystne oprocentowanie

Jak uzyskać MediRaty – krok po kroku:

Krok 1: Zadzwoń na Infolinię: 0 801 000 265, z telefonów komórkowych: 22 266 83 70 albo wypełnij formularz na stronie www.mediraty.pl.

Krok 2: MediRaty skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby zweryfikować i udzielić informacji.

Krok 3: Mediraty wysyła kuriera w celu podpisania umowy.

Krok 4: Środki finansowe zostają przelane na konto wybranej kliniki.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.