Zabiegi kosmetyczne (twarz)

Najważniejsze informacje

  • zabiegi kosmetyczne, które wykonujemy i polecamy to zabiegi cieszące się uznaniem Pacjentów – mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, peeling bankietowy PQ Age czy fale radiowe,
  • wszystkie zabiegi wykonywane są po ocenie stanu skóry i dobraniu odpowiednich do rodzaju cery kosmetyków,
  • peeling bankietowy PQ Age – w promocyjnej cenie do końca marca 2019 r.! Szczegóły w cenniku! 

Zabiegi

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa, znana także jako mikropeeling kontrolowany, to jeden z najbardziej popularnych zabiegów polegających na mechanicznym złuszczaniu naskórka.

Na czym polega? Do mikrodermabrazji diamentowej wykorzystywana jest specjalna głowica pokryta mikrokryształkami diamentu. Głowica jednocześnie ma funkcje oczyszczającą – podczas złuszczania, jednocześnie zasysa ścierany naskórek. Mikrodermabrazja pozwala na kontrolowane ścieranie naskórka warstwa po warstwie, dzięki czemu kosmetolog może przeprowadzić zabieg o głębokości i intensywności w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Wbrew pozorom mikrodermabrazja diamentowa nie jest zabiegiem bolesnym! Jest też nieinwazyjny, trwa krótko i pacjent nie jest po nim wyłączony z funkcjonowania.

Jakie można uzyskać efekty? Przede wszystkim wygładzenie drobnych zmarszczek, uelastycznienie skóry, poprawę jej kolorytu, ukrwienia, a także wzmożoną produkcję kolagenu.

Peeling PQ Age

Peeling PQ Age to innowacyjny peeling, zapewniający rewitalizację skóry bez naruszenia jej właściwej powierzchni. Ze względu na silne właściwości ujędrniające i liftingujące polecany jako peeling bankietowy niezastąpiony przed ważnymi uroczystościami. To skuteczny i bezbolesny sposób na piękną, zdrową skórę.

Na czym polega? Bezinwazyjny peeling zapewnia wewnętrzną odnowę skóry bez użycia igły. Dociera do jej najgłębszych warstw i przeciwdziała starzeniu. Nie powoduje złuszczenia ani zaczerwienienia. Najczęściej stosowany jest na twarz, szyję i dekolt.

Efekty: Natychmiastowe, podobne do mezoterapii. Peeling wyraźnie poprawia napięcie skóry, sprawiając, że staje się rozjaśniona i odświeżona, wyrównuje jej koloryt. Jest skuteczny również w walce z niedoskonałościami – redukuje blizny i przebarwienia po trądziku oraz spłyca rozstępy.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny, inaczej nazywany peelingiem ultradźwiękowym, to alternatywa dla tradycyjnego oczyszczania skóry. Jest nowoczesną, bezbolesną metodą, głęboko oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek. Wszystko dzięki w 100% bezpiecznym ultradźwiękom, ponieważ zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia emitującego ultradźwięki.

Na czym polega?

Rozpylona na skórze woda w połączeniu z ultradźwiękami tworzy na powierzchni mikroskopijne pęcherzyki, które pod wpływem ultradźwięków pękają i rozbijają martwe komórki. Młodsza warstwa skóry – wolna od nadmiaru łoju, bakterii i zanieczyszczeń – zostaje odkryta.

Efekty: Odświeżona skóra z poprawionym krążeniem, pobudzone do odnowy komórki, usunięcie zanieczyszczeń: zaskórników, wągrów, a dodatkowo poprawa wyglądu delikatnych zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

Kwas migdałowy

Kwas migdałowy jest jednym z kwasów AHA (alfa-hydroksykwasów). Ma łagodne działanie złuszczające, odmładzające. Nie powoduje przy tym podrażnień i jest idealnym rozwiązaniem dla cer problemowych.

Efekty: 
Kwas migdałowy, podobnie jak inne alfa-hydroksykwasy, stosuje się na skórę, by wyrównać jej koloryt oraz pobudzić regenerację. Zabieg złuszczania skóry kwasem migdałowym sprawia, że cera jest jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona, ma zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza się łojotok. Kwas migdałowy działa silniej niż glikolowy, ma jednak większe cząsteczki i wolniej wnika w skórę, co sprawia, że nie powoduje zaczerwienienia ani podrażnień.

Fale radiowe

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności).

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
Małgorzata Dymkowska 11:00 - 18:00 - - 12:00 - 19:00 -

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.

PON WT ŚR CZW PT
dr Natalia Idźkowska - 09:00 - 19:20 - 15:00 - 20:00 09:00 - 15:00

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.

Cennik

Promocja na peelingi bankietowe PQ Age trwa od 01.03.2019 do 31.03.2019 – warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zakupienie usługi we wskazanym terminie. 

ZABIEGI
Mikrodermabrazja
99 zł
Mikrodermabrazja + kwas migdałowy + maska
200 zł
Mikrodermabrazja + ampułka + maska
150 zł
Kwas migdałowy
100 zł
Fale radiowe (twarz)
140 zł
Fale radiowe (twarz) + algi
160 zł
Fale radiowe (twarz) + algi + ampułka
200 zł
Peeling kawitacyjny
60 zł
Peeling kawitacyjny + ampułka + maska
100 zł
Peeling bankietowy PQ Age (twarz)
250 zł
300 zł
Peeling bankietowy PQ Age (twarz + szyja)
300 zł
350 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.