Suche igłowanie

Najważniejsze informacje

Na czym polega suche igłowanie?

 


  • Suche igłowanie to nakłuwanie sterylnymi igłami akupunkturowymi punktów spustowych oraz napiętych pasm mięśniowych, które odpowiedzialne są za dolegliwości bólowe. Celem tej terapii jest niwelowanie bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych.
  • Terapia igłami polega na zlokalizowaniu punktu spustowego, wbiciu igły w ten punkt i wywołaniu reakcji drżeniowej, którą w trakcie zabiegu staramy się maksymalnie zniwelować. Suche igłowanie z pozoru przypomina zabieg akupunktury, ale jedynym podobieństwem są wyłącznie igły, których używamy do nakłuwania punktów spustowych. W tradycyjnej akupunkturze działamy w celu poprawy przepływu energii w kanałach energetycznych poprzez nakłuwanie meridianów, natomiast w suchym igłowaniu naszym celem jest lokalizacja mięśniwo-powięziowych punktów spustowych.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
Jakub Kopiński - 08:00 - 18:00 - - 08:00 - 18:00

  • Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
  • Rehabilitanci przyjmują w podanych godzinach pacjentów umówionych wcześniej telefonicznie lub bezpośrednio w rejestracji.

Cennik

SUCHE IGŁOWANIE
Suche igłowanie 30 minut
80 zł
Suche igłowanie 60 minut
150 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.