Nici liftingujące

Najważniejsze informacje

  • W Domu Lekarskim lekarze medycyny estetycznej stosują nici AquLift COG – nici, których haczykowata budowa 360 stopni pozwala na nawet bardzo zaawansowany lifting
  • Prostota podania nici AquLift COG stanowi najbezpieczniejszą metodę liftingu z wszystkich dostępnych na rynku nici haczykowych i stożkowych przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa i najmniej obciążającą pacjenta
  • Stanowią one doskonałą alternatywę dla mezoterapii, botoxu, i innych zabiegów rewitalizujących, ponieważ zagęszczają skórę.

Nici AquLift COG to nić pojedyncza, składająca się z pojedynczego włókna polidioskanonu z wyraźnymi nacięciami, działającymi jak haczyki. Z powodu swojej budowy służą do zastosowań przy zaawansowanym liftingu. Ich haczykowata budowa pozwala na naturalne „podwieszanie tkanek” bez użycia sposobu mechanicznego. Dzięki grubym i głębokim haczykom, które zapewniają dużo większą zdolność podciągania, nici COG to najbardziej skuteczne narzędzie do korekcji i liftingu zwiotczałej skóry.

Nić zbudowana jest z drobnych nacięć, które tworzą sieć haczyków i po implantacji otwierają się w jedną stronę, przez co są wstanie podnieść, podciągnąć i utrzymać w odpowiedniej pozycji opadające tkanki.

Nici AquLift COG można stosować w połączeniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. podając je przy zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej.

Zabieg Nićmi nie wymaga okresu rekonwalescencji dla pacjenta ani specjalnych przygotowań do zabiegu. Implantacja nici nie pozostawia żadnych blizn oraz nie potrzebuje ingerencji chirurgicznej, a po zabiegu są niewidoczne i nieodczuwalna dla pacjenta.