Masaże

Masaże w Domu Lekarskim

Dom Lekarski to znakomici lekarze, ale i również prężnie, skutecznie działająca rehabilitacja, do której należy masaż.
Masaż w Domu Lekarskim, w kompleksie Outlet Park, wykonujemy wyłącznie w gabinecie w klimatycznym nastroju, dzięki czemu można w zupełności się odprężyć, rozluźnić i poddać zabiegowi masażu.


Masaże lecznicze wykonywane są na bardzo wysokim profesjonalnym poziomie, dzięki kompleksowemu podejściu do pacjenta oraz współpracy między lekarzami a rehabilitantami w naszym ośrodku.
W naszej ofercie znajdują się takie masaże jak:

  • Masaż klasyczny (leczniczy) 
  • Masaż bańką chińską
  • Masaż gorącymi kamieniami: zabieg jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, niespokojnym, przygnębionym, mającym bóle mięśniowe. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, łagodzi napięcia mięśni, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikro-krążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni, wspomaga ich regenerację, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym, wspomaga pracę układu krwionośnego, łagodzi objawy stresu
  • Drenaż limfatyczny – przeciwobrzękowy (także kobiet po mastektomii)
  • Masaż dla kobiet w ciąży: manualny drenaż limfatyczny (przeciw-obrzękowy), rozluźniający (np. ból pleców odcinka lędźwiowego); możliwy do wykonania między 4 a 8 miesiącem ciąży z zaświadczeniem od lekarza o braku przeciwwskazań do wykonania masażu
  • Masaż rosyjski miodem: wykorzystywany w rehabilitacji w celu regeneracji skóry i tkanek podskórnych w tym powięzi i mięśni. Poprawia sprawność układu krążenia, działa przeciwzapalnie. wykonanie masażu miodem stosuje się w celach kosmetycznych, do oczyszczenia skóry z toksyn, ujędrnienia sylwetki, przeciwdziałaniu rozstępom, blizn, cellulitu (Uwaga! nie wykonuje się na owłosionych częściach ciała – konieczna wcześniejsza depilacja)

Dla Państwa poszerzyliśmy ofertę o masaże relaksacyjne całego ciała, masaże aromaterapeutyczne oraz masaże gorącymi kamieniami. Odpowiednio dobrana muzyka, świece oraz zapachy kojąco wpływają na państwa nerwy, dzięki czemu można zapomnieć o trudach dnia codziennego.
Masaż gorącymi kamieniami jest świetną odpowiedzią na to co się dzieje za oknem. Rozgrzane kamienie potrafią wprowadzić w stan głębokiej relaksacji, przenieść w inny wymiar błogości i oderwać od tego co się dzieję za drzwiami gabinetu.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
Marcin Żylak - 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 13:00 - 18:00 09:00 - 15:00

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.

Cennik

MASAŻE
masaż leczniczy (klasyczny, powięziowy, punktowy, bańką chińską, dla kobiet w ciąży )- 1h
100 zł
masaż leczniczy (klasyczny, powięziowy, punktowy, bańką chińską, dla kobiet w ciąży) - 0.5h
60 zł
Masaż gorącymi kamieniami - 1h
120 zł
Drenaż limfatyczny - 1h
120 zł
Drenaż limfatyczny - 0.5h
80 zł
Masaż rosyjski miodem - 1h
120 zł
Masaż rosyjski miodem - 30 min
80 zł
PAKIET DLA PAR - masaż dla dwóch osób
240 zł
PAKIET DLA SINGLI - masaż rosyjski + masaż gorącymi kamieniami
200 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.