Labioplastyka

Labioplastyka

Labioplastyka polega na plastyce (zmianie kształtu) warg sromowych większych i mniejszych. Zabieg ten kierowany jest do kobiet, które mają za duże, zdeformowane lub asymetryczne wargi sromowe. Przerost lub asymetria warg sromowych często utrudnia życie, powodując dyskomfort u pacjentki, przy uprawianiu sportów, np. jazda na rowerze, noszenie obcisłej bielizny czy zaburzenia w doznaniach seksualnych.

Wyróżniamy 2 rodzaje zabiegów:

  • Labioplastyka warg sromowych mniejszych. Zabieg likwiduje przerost i asymetrię warg sromowych mniejszych. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym.
  • Labioplastyka warg sromowych większych z powodu zaniku (atrofii). Przyczyną atrofii może być utrata masy ciała lub pojawiająca się z wiekiem utrata elastyczności włókien kolagenowych w skórze. Zabieg przebiega w znieczuleniu miejscowym lub na życzenie pacjentki w znieczuleniu przewodowym bądź ogólnym.Podczas zabiegu wypełnia się wargi sromowe tłuszczem pacjentki, pobranym z okolicy pępkowej lub pochodnymi kwasu hialuronowego.

Podczas jednego zabiegu można wykonać labioplastykę połączoną z waginoplastyką.


Na czym polega labioplastyka? Wyjaśnia w programie „Intymne metamorfozy” Discovery Life specjalista ginekologii i położnictwa w Domu Lekarskim, dr n. med. Piotr Kolczewski . Fragment poniżej:

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr n. med. Piotr Kolczewski - - 15:00 - 17:00 - -

Dr n. med. Piotr Kolczewski konsultuje pacjentki w ramach przeprowadzanych zabiegów HIFU oraz zabiegów operacyjnych

Cennik

KONSULTACJE
Konsultacja przedoperacyjna z USG
220 zł
LABIOPLASTYKA
Labioplastyka prosta
5 000 - 8000 zł*
*Ostateczna cena zabiegu ustalana jest zawsze indywidualnie po konsultacji lekarskiej
KREDYTOWANIE ZABIEGU

Jeżeli zabieg medyczny, który może odmienić Twoje życie, jest za drogi, możesz rozważyć kredyt i sprawdzić wysokość rat w MediRaty. MediRaty, spółki Medical Finance Group S.A., to pierwszy produkt finansowy wyłącznie dla branży medycznej, dzięki któremu na korzystnych warunkach sfinalizujesz swój zabieg.

  • Minimum formalności
  • Decyzja w ciągu 30 min od nawiązania kontaktu
  • Brak wstępnych opłat
  • Korzystne oprocentowanie

Jak uzyskać MediRaty – krok po kroku:

Krok 1: Zadzwoń na Infolinię: 0 801 000 265, z telefonów komórkowych: 22 266 83 70 albo wypełnij formularz na stronie www.mediraty.pl.

Krok 2: MediRaty skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby zweryfikować i udzielić informacji.

Krok 3: Mediraty wysyła kuriera w celu podpisania umowy.

Krok 4: Środki finansowe zostają przelane na konto wybranej kliniki.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.