Artroskopia nadgarstka

Najważniejsze informacje

  • Jedynie kilku chirurgów w Polsce wykonuje skomplikowaną artroskopię nadgarstka
  • Potwierdzona wyższa skuteczność zabiegu, na 10 razy mniej powikłań
  • Jedynie kilkugodzinny pobyt w szpitalu i krótszy okres powrotu do zdrowia

Artroskopia nadgarstka

Artroskopia nadgarstka to metoda minimalnie inwazyjna wykonywana w znieczuleniu miejscowym (blokada splotu ramiennego). Polega na wprowadzeniu przez niewielkie cięcie skórne toru wizyjnego (kamery) do stawu nadgarstkowego i dokładnej ocenie powierzchni stawowych i stanu więzadeł międzykostnych. Analizując obraz kamery lekarz może precyzyjnie postawić diagnozę, na podstawie której zostaje podjęta decyzja o dalszym leczeniu. Bardzo często w trakcie badania, lekarz ma możliwość nie tylko postawić diagnozę ale wprowadzając narzędzia drugim niewielkim cięciem, zoperować znalezioną patologię. W porównaniu z technikami operacyjnymi na otwartym stawie okres hospitalizacji oraz rekonwalescencji jest tutaj znacznie krótszy. Dodatkowo blizna jest nieporównywalnie mniejsza – dwa punkty na stronie grzbietowej zamiast długiej blizny wzdłuż nadgarstka, co znacznie poprawia efekt kosmetyczny. Artroskopie nadgarstka wykonuje się u pacjentów z różnego pochodzenia bólami nadgarstka, z urazami więzadeł, z przerostem błony maziowej. Również w przypadku ganglionu nadgarstka, technika ganglionektomi artroskopowej (usunięcia ganglionu metoda artroskopii) jest znacznie skuteczniejsza i odsetek nawrotów jest 10 – krotnie mniejszy niż w metodach standardowych.

Artroskopia nadgarstka jest nowoczesnym sposobem diagnostyki i leczenia pourazowych bólów nadgarstka, który dzięki swojej najwyższej skuteczności staje się standardem w Europie. Z racji swojej specyfiki i wymagań technicznych w Polsce artroskopia nadgarstka stosowana jest jedynie przez kilku chirurgów, wśród których dr Walaszek uważany jest za jednego z najbardziej doświadczonych.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
- 16:20 - 19:20 - - -

Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Cennik

ARTROSKOPIA NADGARSTKA
Konsultacja
220 zł
Wizyta kontrolna
140 zł
Artroskopia nadgarstka lecznicza
5000 zł*
*Ostateczna cena zabiegu jest zawsze ustalana indywidualnie po konsultacji z lekarzem.
KREDYTOWANIE ZABIEGU

Jeżeli zabieg medyczny, który może odmienić Twoje życie, jest za drogi, możesz rozważyć kredyt i sprawdzić wysokość rat w MediRaty. MediRaty, spółki Medical Finance Group S.A., to pierwszy produkt finansowy wyłącznie dla branży medycznej, dzięki któremu na korzystnych warunkach sfinalizujesz swój zabieg.

  • Minimum formalności
  • Decyzja w ciągu 30 min od nawiązania kontaktu
  • Brak wstępnych opłat
  • Korzystne oprocentowanie

Jak uzyskać MediRaty – krok po kroku:

Krok 1: Zadzwoń na Infolinię: 0 801 000 265, z telefonów komórkowych: 22 266 83 70 albo wypełnij formularz na stronie www.mediraty.pl.

Krok 2: MediRaty skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby zweryfikować i udzielić informacji.

Krok 3: Mediraty wysyła kuriera w celu podpisania umowy.

Krok 4: Środki finansowe zostają przelane na konto wybranej kliniki.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.

Jak przygotować się do zabiegu ?

W celu umówienia terminu zabiegu lub dodatkowych pytań organizacyjnych w związku z planowanym zabiegiem, proszę kontaktować się z p. Agnieszką Biegasiewicz: 534 385 417,    abiegasiewicz@domlekarski.pl.