Różowy Październik – badania USG piersi w specjalnej cenie 99 zł!

Po pierwsze: USG piersi! Pierwszy krok jest zawsze najważniejszy w kierunku profilaktyki i walki z rakiem piersi, dlatego w ramach akcji Różowy Październik Dom Lekarski zaprasza na badania USG piersi w obniżonej cenie.

Czy wiesz, że rocznie wykrywa się ok. 18-19 tys. zachorowań na raka piersi, z czego ok. 6 tys. Pacjentek umiera? Statystyki są niepokojące – rak piersi dotyka coraz więcej kobiet i coraz młodsze. Polki boją się wykrycia nowotworu, ale bardzo ważna jest świadomość Pań i ich regularne samobadania piersi co najmniej raz w miesiącu oraz wykonanie USG piersi co najmniej raz w roku.

I Ty możesz zdążyć przed rakiem! Październik to miesiąc walki z rakiem piersi, dlatego w ramach naszej akcji Różowy Październik zachęcamy do profilaktyki i badań kontrolnych. Jak co roku, Dom Lekarski zaprasza Panie przez cały październik na badania USG piersi w obniżonej cenie 99 zł (zamiast 150 zł). Badanie wykonuje dr Dorota Sitkiewicz-Krystosiak, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, w naszych dwóch ośrodkach: w Centrum Medycznym w CH Turzyn oraz w Centrum Medycznym w Outlet Park. Dodatkowo można skorzystać również z usługi USG piersi + mammografia we współpracującej z nami placówce w cenie 160 zł.

Zarejestruj się już dziś! Tel. 91 469 22 82

Różowy-Październik-USG-piersi-badania-profilaktyka

 

Więcej informacji o USG piersi: