Rewelacyjny zabieg O-shot: teraz tylko 1000 zł!

Zabieg O-shot to skuteczny i prosty zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, dzięki któremu okolice łechtaczki stają się bardziej wrażliwe. To obecnie numer jeden wśród zabiegów gwarantujących większą przyjemność w trakcie współżycia i silniejsze orgazmy!

Jak wygląda zabieg?

Specjalista ginekolog po aplikacji maści przeciwbólowej ostrzykuje miejsca intymne kobiety. Substancje zawarte w osoczu bogatopłytkowym (PRP) pozyskanym z krwi pacjentki, aktywują komórki macierzyste w miejscu podania. Powstają nowe naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawia się ukrwienie i odżywienie tkanek okolic miejsc intymnych. Skóra staje się bardziej wrażliwa na bodźce, bardziej elastyczna, odmłodzona! Cała procedura  wraz z pobraniem krwi trwa ok. 20 minut, a sam zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Dla kogo jest przeznaczony O-shot?

Dla kobiet, które rzadko, bądź wcale nie odczuwają orgazmów. Wiek, czy przebyte porody, powodują często spadek odczuwania przyjemności z seksu. Zabieg o-shot natomiast silnie regeneruje i rewitalizuje okolice łechtaczki i przedniej ściany pochwy. Zastosowanie PRP w ginekologii jest znacznie szersze, pozwala na poprawę komfortu życia u kobiet z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, suchością pochwy czy bolesnymi stosunkami. Blizny po nacięciu krocza, czy cięciu cesarskim, również mogą być leczone za pomocą własnego osocza.

Zabieg jest prosty, szybki i bezpieczny! W Estetika Dom Lekarski wykonuje go dr n. med. Piotr Kolczewski.

zabieg-o-shot-orgasmic-shot-komfort-życia-intymnego

 

Zastrzyk przyjemności w dobrej cenie: zabiegi O-shot o 500 zł TANIEJ do końca marca w Estetika Dom Lekarski – sprawdź!