Praca dla lekarza w Szczecinie. Sprawdź!

Praca szuka lekarza! Zapotrzebowanie na usługi medyczne w Szczecinie rośnie, dlatego zapraszamy do współpracy z Domem Lekarskim lekarzy różnych specjalizacji.

Dom Lekarski S.A. to miejsce dla lekarzy z pasją. Nasze Centrum Medyczne powstało 20 lat temu w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi zdrowotne. Realizacja idei o profesjonalnej i niezależnej placówce, w której czułby się dobrze zarówno lekarz, pielęgniarka, a przede wszystkim Pacjent sprawiła, że Dom Lekarski szybko zyskał zaufanie Pacjentów.

Obecnie prowadzimy w Szczecinie 5 ośrodków, w których odbywają się konsultacje specjalistyczne: Przychodnia Turzyn, Outlet Park, Piastów Office Center z oddziałem szpitalnym i nowoczesną salą operacyjną, Przychodnia Rydla oraz Oddział Szpitalny Gombrowicza, będący niezależnym centrum zabiegowym. Nasze wysokiej jakości standardy medyczne z zastosowaniem nowoczesnych elektronicznych rozwiązań (m.in. e-Recepta, baza leków) ułatwiają lekarzom codzienną pracę.

Satysfakcja Pacjenta to nasz priorytet. Zapotrzebowanie na nasze usługi medyczne w Szczecinie rośnie, dlatego chcemy zaprosić do współpracy lekarzy różnych specjalizacji.

Zależy nam w szczególności na:

 • lekarzach ze specjalnością:
  – internista
  – endokrynologia
  – laryngologia
  – neurologia
  – stomatologia
  – psychiatria
 • umiejętności sprawnego korzystania z nowych technologii;
 • dbałości o wysokie standardy medyczne;
 • profesjonalnym i empatycznym podejściu do Pacjenta.

praca-dla-lekarza-szczecin-dom-lekarski

Oferujemy:

 • elastyczny czas pracy – możliwość konsultacji Pacjentów w godzinach od 8:00- od poniedziałku do piątku;
 • wybór dogodnej lokalizacji na Lewobrzeżu lub Prawobrzeżu Szczecina;
 • wygodę prowadzenia konsultacji/badań w nowocześnie wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt gabinecie i spełniającym międzynarodowe standardy bezpieczeństwa;
 • warunki współpracy ustalone indywidualnie w zależności od dyspozycyjności i preferencji lekarza, oparte na dowolnej formie umowy;
 • możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami wysokiej klasy;
 • dobrą organizację pracy i przyjazną atmosferę – wsparcie personelu w przypadku dodatkowych pytań związanych z opieką nad Pacjentem czy funkcjonowaniem placówki.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy:

kwroclawska@domlekarski.pl

lub telefoniczny:

tel. 664 087 844

 

Skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania dot. potencjalnej współpracy.

Prosimy o zamieszczenie treść zgody w przesyłanym CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Dom Lekarski S.A. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji”. Pełna informacja o ochronie danych osobowych i przysługujących Pani/Panu prawach oraz sposobie ich realizacji znajduje się tutaj.

Prosimy o cierpliwość, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia.

 

Więcej informacji o naszych specjalizacjach:

https://domlekarski.pl/specjalizacje/