Pasjonująca Sobota z WOPR i PFPU

Sobota 14 września była bardzo słoneczna i pasjonująca! Wraz ze szczecińskim WOPR-em i Polską Fundacją Przeciwdziałania Uzależnieniom jako Dom Lekarski przygotowaliśmy moc atrakcji.

Podsumowanie 3-miesięcznej kampanii „Przejdź Na Jasną Stronę Mocy” odbyło się między 14:00 a 18:00 na Bulwarze Gdyńskim przy Urzędzie Celnym w towarzystwie 2 głównych imprez: Pasjonującej Soboty organizowanej przez PFPU oraz 10-lecia szczecińskiego WOPR-u. Nauka salsy, przejażdżki po Odrze… Nie mogło nas tam zabraknąć! Z tej okazji również my przygotowaliśmy dla rodzin z dziećmi wiele niespodzianek: balony, słodki poczęstunek, a także kącik malarski oraz konkursy z nagrodami. Kto pierwszy założy strój chirurgiczny? Czy uda się napełnić kubek wody strzykawką? Radości i zabawom najmłodszych nie było końca. A nieco starsi odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się z ofertą naszego centrum medycznego oraz zapytać o konkretne usługi medyczne nasze przesympatyczne konsultantki.

Cieszymy się, że mogliśmy „przejść na jasną stronę mocy” i zakończyć wakacje w tak fantastyczny sposób wspólnie z PFPU i WOPR. Do zobaczenia na kolejnych eventach! 🙂