Kim jesteśmy

Dom Lekarski S.A. powstał w 2001 roku, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi szpitalne. Zrodzony z ideału o profesjonalnej i niezależnej placówce, w której czułby się dobrze zarówno lekarz, pielęgniarka, a przede wszystkim pacjent, Dom Lekarski szybko zyskał zaufanie pacjentów.

Obecnie prowadzimy w Szczecinie cztery ośrodki, w których odbywają się konsultacje specjalistyczne oraz trzy oddziały szpitalne z nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi. Ponieważ coraz więcej pacjentów chce być leczona szybko i skutecznie, w komfortowych warunkach, zapotrzebowanie na nasze usługi rośnie.

Do naszych ośrodków należą: Centrum Medyczne przy ul. Rydla, czyli nasza pierwsza przychodnia, gdzie Pacjenci do tej pory mogą skorzystać z usług świadczonych w ramach ubezpieczenia NFZ. M.in. ze stomatologii.

Kolejne Centrum, tym razem prywatne, to Centrum Medyczne w C.H. Turzyn, gdzie odbywają się konsultacje specjalistyczne, m.in. z zakresu ortopedii, okulistyki, a także zaawansowane badania USG i rehabilitacja dla Pacjentów ortopedycznych i po zabiegach. Jest to podkreślenie naszej kompleksowości – leczymy od diagnostyki, przez zabiegi operacyjne aż po rehabilitację.

Drugim z Centrów prywatnych jest ośrodek w Piastów Office Center, który oprócz konsultacji specjalistów oferuje również leczenie szpitalne. Ośrodek wyposażony jest w nowoczesną salę operacyjną oraz oddział szpitalny dla pacjentów po zabiegach. Odbywają się tutaj m.in. zabiegi jednego dnia z laryngologii, ginekologii, flebologii (leczenie żylaków), chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, urologii czy proktologii. W ofercie znajduje się szereg specjalizacji medycznych, w ramach których wykonywane są badania na miejscu, np. kardiologia (echo serca, ergospirometria, etc.), laryngologia, audiologia i foniatria, urologia, chirurgia ręki.

Najnowszy ośrodek Domu Lekarskiego to Centrum Medyczne w Outlet Park, gdzie największy nacisk położony został na gabinety lekarskie – w tym ośrodku przyjmujemy multispecjalistycznie. W ofercie ośrodka znajduje się ponad 20 specjalizacji, m.in. ortopedia, okulistyka, ginekologia, stomatologia, chirurgia, onkologia, kardiologia, urologia, laryngologia, dermatologia, hematologia, interna, psychiatria, rehabilitacja i fizykoterapia.

Ponadto Dom Lekarski, to również Specjalistyczny Ośrodek Zabiegowy przy ul. Gombrowicza, gdzie odbywają się nasze operacje ortopedyczne oraz okulistyczne i chirurgiczne. Ośrodek ten niezmiennie od kilku lat jest miejscem, gdzie przeprowadzamy kilkaset operacji rocznie.

Drugim naszym specjalistycznym oddziałem jest oddział okulistyczny w szpitalu MSWiA, gdzie również wykonywane są zabiegi w ramach NFZ, np. leczenie zaćmy czy jaskry, a także te prywatne, np. laserowa korekcja wzroku.

Obecnie we wszystkich naszych ośrodkach przyjmuje ponad 150 lekarzy, a pacjentów konsultujemy w ponad 30 specjalizacjach medycznych.

Dom Lekarski S.A., notowany na giełdzie NewConnect od 2011r., w przeszłości otrzymał wiele nagród, między innymi Nagrodę Gospodarczą „Busolę Biznesu” w kategorii Innowacja Roku 2011 wręczaną przez Prezydenta Miasta Szczecina, czy Diamenty miesięcznika Forbes. Nasz ośrodek posiada również Certyfikat ISO 9001:2008 nadany przez Germanischer Lloyd Industrial Services Polska Sp. z o.o. oraz certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Turystyki Medycznej. Należymy także do HOPE – Europejskiej Federacji Szpitali.

Dom Lekarski jest założycielem i członkiem Zachodniopomorskiego Klastra Medycznego iSynergia, którego celem jest rozwój sektora medycznego w regionie i wzrost jakości opieki zdrowotnej poprzez integrację, innowacje i współdziałanie.

Jesteśmy firmą związaną silnie z regionem, dlatego wspieramy lokalne kluby sportowe. Dom Lekarski jest oficjalnym partnerem medycznym klubów Pogoni Szczecin – piłki nożnej, futsalu i piłki ręcznej.

Ponieważ pracujemy dla pacjentów, na bieżąco monitorujemy satysfakcję leczonych u nas osób. Doskonałe wyniki przeprowadzonych ankiet utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze starania są przez Państwa doceniane. Jest to dla nas najwyższe wyróżnienie!

nfz_logo_C_kolor    new connect   PCA & QMS logo pamt certyfikat   hope 1