Dla pacjentów z zagranicy

Do Domu Lekarskiego od wielu lat przyjeżdżają pacjenci spoza Polski, którzy korzystają z oferowanych przez nas wysokiej klasy zabiegów.

 • Konsultacje i zabiegi jednego dnia – wachlarz wysoce specjalistycznych zabiegów operacyjnych, ograniczających pobyt pacjenta w klinice do kilku godzin, maksymalnie doby wraz z konsultacjami i badaniami

 

Formularz rejestracji

  Imię*
  Nazwisko*
  Numer telefonu*
  Adres email*
  Jestem zainteresowany/a zabiegiem*:
  Prosimy o zaznaczenie preferowanej formy kontaktu:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym. Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Dom Lekarski S.A., ul. Rydla 37, 70-783 Szczecin, e-mail: administracja@domlekarski.pl, tel. 91 460 14 08, numer NIP: 955-19-86-711 i REGON: 812036630 w celu udzielenia dodatkowych informacji o wybranych usługach. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego, wyraźnie potwierdza Pani/Pan zgodę na przekazanie informacji o wybranych usługach na podany adres e-mail lub numer telefonu. Udzieloną zgodę można cofnąć w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Na podstawie RODO przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych można znaleźć na naszej stronie www.domlekarski.pl w zakładce Polityka informacyjna – RODO.

  *Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do skorzystania z proponowanej zniżki.

  Zabieg jednego dnia

  Jak to działa?

  W Domu Lekarskim oferujemy kompleksową ofertę leczenia w wielu specjalizacjach. Ponieważ dla pacjentów z zagranicy oprócz skuteczności leczenia liczy się również czas, tak organizujemy przyjazd, konsultację, badania i sam zabieg, aby móc zamknąć całość w jak najkrótszym bezpiecznym czasie.

  Dzięki nowoczesnym, małoinwazyjnym technikom operacyjnym, pobyt pacjenta w klinice skrócony jest (w zależności od zabiegu) do kilku godzin, maksymalnie doby. Pacjent otrzymuje zatem w pakiecie:

  • skuteczne leczenie, po którym szybko może powrócić do codziennych aktywności
  • czas – kwalifikacja i leczenie odbywają się w jak najkrótszym bezpiecznym czasie

   

  Zabiegi

  Wśród zabiegów, której w naszej klinice wykonywane są w procedurze jednego dnia, znajdują się m.in.:

  • zabiegi ortopedyczne (np. artroskopia, blokady kręgosłupa, nieoperacyjne leczenie dyskopatii implantem żelowym DiscoGel)
  • zabiegi okulistyczne (np. leczenie zaćmy, laserowa korekcja wzroku)
  • zabiegi chirurgii ręki (np. nieinwazyjne leczenie przykurczu Dupuytrena, artroskopia nadgarstka)
  • zabiegi laryngologiczne (np. usuwanie trzeciego migdałka, leczenie chrapania, usuwanie polipów z zatok)
  • zabiegi flebologiczne (leczenie żylaków metodą VenaSeal oraz VeneFit)
  • zabiegi ginekologii estetycznej (laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowa rewitalizacja okolic intymnych)
  • zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej
  • zabiegi urologiczne

  Skorzystaj z zabiegów jednego dnia

  Aby pozyskać szczegółowe informacje nt. poszczególnych specjalizacji i zabiegów, zachęcamy do zapoznania się z zakładką specjalizacje na naszej stronie: www.domlekarski.pl/specjalizacje. Jeśli są Państwu potrzebne dodatkowe informacje na temat konsultacji i zabiegu jednego dnia, zapraszamy do kontaktu z naszym Call Center: tel. 91 469 22 82.