Dla pacjentów z zagranicy

Do Domu Lekarskiego od wielu lat przyjeżdżają pacjenci spoza Polski, którzy korzystają z oferowanych przez nas wysokiej klasy zabiegów. Specjalnie dla nich, uruchomiliśmy dodatkowe usługi:

 • Konsultacje online – możliwość odbycia videoczatu z lekarzem wybranej specjalizacji;
 • Konsultacje i zabiegi jednego dnia – wachlarz wysoce specjalistycznych zabiegów operacyjnych, ograniczających pobyt pacjenta w klinice do kilku godzin, maksymalnie doby wraz z konsultacjami i badaniami

Konsultacje online

Dla kogo?

Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla wszystkich pacjentów z zagranicy, którzy ze względu np. na brak czasu nie mogą pozwolić sobie na długi pobyt w Polsce, lub też na wiele krótkich wizyt w celu zasięgnięcia konsultacji z lekarzem. Tym samym konsultacje online to produkt dedykowany osobom, które chcą zasięgnąć porady lekarskiej w wybranej specjalizacji, np. omówić swoje dolegliwości, skonsultować posiadane wyniki badań itp.

Konsultacje online przeznaczone są również dla pacjentów, którzy przed podjęciem decyzji o zabiegu w Polsce chcą porozmawiać z lekarzem operującym.

Jak to działa?

Konsultacje online trwają do 20 minut, wystarczy posiadać komunikator Skype. W udostępnionym przez nas kalendarzu wizyt lekarzy pacjent ma możliwość wybrać dzień i godzinę (Uwaga: konsultacje online mają niezależny grafik od grafiku przyjęć lekarza w przychodni). Po uzupełnieniu danych niezbędnych do rejestracji, pacjent przekierowany zostaje do strony płatności. Po zarejestrowaniu płatności otrzyma informację potwierdzającą od naszego Call Center z dokładnymi instrukcjami dot. konsultacji online. Lekarz kontaktuje się z pacjentem w wybranym wcześniej przez niego terminie.

Szczegółowe warunki oraz informacje o konsultacjach online znajdują się w Regulaminie:

Regulamin E-Porada

Lekarze online

Spośród lekarzy przyjmujących w Domu Lekarskim konsultacji online udzielają:

 • dr Anna Aseńko, spec. chirurgii ogólnej, chirurg plastyk, lek. medycyny estetycznej – dowiedz się więcej (kliknij)
 • dr Beata Sande, specjalista chirurgii plastycznej

Skorzystaj z konsultacji online

Aby skorzystać z konsultacji online, należy przejść do kalendarza wizyt online:

Jeśli potrzebujesz dodatkowych instrukcji lub informacji o konsultacjach online, możesz skontaktować się z naszym Call Center: tel. 91 469 22 82 (w godz. 8-19:00).

Zabieg jednego dnia

Jak to działa?

W Domu Lekarskim oferujemy kompleksową ofertę leczenia w wielu specjalizacjach. Ponieważ dla pacjentów z zagranicy oprócz skuteczności leczenia liczy się również czas, tak organizujemy przyjazd, konsultację, badania i sam zabieg, aby móc zamknąć całość w jak najkrótszym bezpiecznym czasie.

Dzięki nowoczesnym, małoinwazyjnym technikom operacyjnym, pobyt pacjenta w klinice skrócony jest (w zależności od zabiegu) do kilku godzin, maksymalnie doby. Pacjent otrzymuje zatem w pakiecie:

 • skuteczne leczenie, po którym szybko może powrócić do codziennych aktywności
 • czas – kwalifikacja i leczenie odbywają się w jak najkrótszym bezpiecznym czasie

Zabiegi

Wśród zabiegów, której w naszej klinice wykonywane są w procedurze jednego dnia, znajdują się m.in.:

 • zabiegi ortopedyczne (np. artroskopia, blokady kręgosłupa, nieoperacyjne leczenie dyskopatii implantem żelowym DiscoGel)
 • zabiegi okulistyczne (np. leczenie zaćmy, laserowa korekcja wzroku)
 • zabiegi chirurgii ręki (np. nieinwazyjne leczenie przykurczu Dupuytrena, artroskopia nadgarstka)
 • zabiegi laryngologiczne (np. usuwanie trzeciego migdałka, leczenie chrapania, usuwanie polipów z zatok)
 • zabiegi flebologiczne (leczenie żylaków metodą VenaSeal oraz VeneFit)
 • zabiegi ginekologii estetycznej (laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowa rewitalizacja okolic intymnych)
 • zabiegi urologiczne

Skorzystaj z zabiegów jednego dnia

Aby pozyskać szczegółowe informacje nt. poszczególnych specjalizacji i zabiegów, zachęcamy do zapoznania się z zakładką specjalizacje na naszej stronie: www.domlekarski.pl/specjalizacje. Jeśli są Państwu potrzebne dodatkowe informacje na temat konsultacji i zabiegu jednego dnia, zapraszamy do kontaktu z naszym Call Center: tel. 91 469 22 82.