Nowość w Estetika Dom Lekarski! Zabiegi Neauvia – idealne nawilżenie skóry wysuszonej słońcem po wakacjach

Skóra po lecie wymaga szczególnej pielęgnacji. Choć słońce działa na nas zazwyczaj pozytywnie i wpływa na poprawę samopoczucia, to nasza skóra może potrzebować solidnego wsparcia po kąpielach słonecznych, którego nie zapewnią tradycyjne kremy czy maseczki, dlatego jesienią polecamy intensywnie nawilżające zabiegi Neauvia.

Jak zatem zregenerować skórę po upalnym lecie?

Nawet jeśli nie spędzamy długich godzin na opalaniu, to i tak narażamy naszą skórę na wpływ promieniowania słonecznego oraz wysokich temperatur. A że latem chętniej odsłaniamy ciało, to problem wysuszonej skóry dotyczy nie tylko twarzy, ale i szyi oraz dekoltu. Skóra staje się wiotka, pomarszczona i sucha, traci elastyczność… Dlatego tak ważne jest, by zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia. Nie tylko przyspieszy to regenerację skóry, ale również zapobiegnie jej długotrwałemu odwodnieniu, które może doprowadzić do zmniejszenia kolagenu, a w konsekwencji do powstania zmarszczek.

Naszą odpowiedź na problem wysuszonej słońcem skóry stanowią zabiegi Neauvia Hydro Deluxe i Neauvia Explosion!

Neauvia Hydro Deluxe

Jest to zabieg mezoterapii z wykorzystaniem Neauvia Hydro Deluxe – preparatu o wysokim stężeniu czystego kwasu hialuronowego. Dedykowany jest zarówno skórze twarzy, jak i ciała i pozwala uzyskać w krótkim czasie efekt skóry nawilżonej, naturalnie naprężonej, a także odżywionej. Podany podskórnie preparat pobudza również procesy regeneracyjne skóry. W przeciwieństwie do klasycznej mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe zapewnia długotrwałe nawilżenie.

Neauvia Explosion

Dedykowany jest wrażliwej skórze szyi oraz dekoltu i stanowi połączenie zabiegów Neuvia Hydro Deluxe oraz Neuvia Rheology. Oznacza to, że łączy działanie nawilżającej mezoterapii z wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego i stymulującego działania hydroksyapatytu wapnia. Efektem zabiegu jest intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry, redukcja drobnych zmarszczek szyi i dekoltu, a także stymulacja produkcji kolagenu.

Efekty są odczuwalne i widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania długotrwałego efektu zalecane jest jego powtórzenie – częstotliwość zabiegów dobierana jest przez lekarza według indywidualnych potrzeb pacjentki.

zabiegi-nawilżające-Neauvia

Zabiegi nawilżające Neauvia Hydro Deluxe i Neauvia Explosion – już od 650 zł w Estetika Dom Lekarski – sprawdź!