Maj dla Mam – bezpłatne konsultacje w Domu Lekarskim!

Dzień Matki już 26 maja, co oznacza, że szykuje nam się kolejna okazja do świętowania. Życząc szczególnie Mamom wszystkiego najlepszego, zapraszamy wszystkie Panie 24 maja na bezpłatne konsultacje z naszą chirurg, dr Anną Aseńko.

Mama „może zastąpić każdego, ale nikt nie zastąpi jej”. Wiemy, że to jedna z najważniejszych ról w życiu kobiety, ale niestety wiele kobiet po porodzie boryka się ze zmianami, które zaszły w ich ciele, a często są już nieodwracalne. Rozstępy, przebarwienia i cellulit, blizny czy zmiany kształtu piersi i figury to tylko niektóre z nich. Powrót do formy sprzed ciąży za pomocą diety i ćwiczeń jest niełatwym zadaniem. Na szczęście są takie zabiegi, jak np. plastyka brzucha czy Mommy Makeover, (czyli przemiana mamy), których celem jest przywrócenie kobiecej sylwetki po urodzeniu dziecka. Z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu wszystkich Mam, zarówno tych świeżo upieczonych, tych, które mają już dorosłe dzieci, jak i po prostu kobiet, które odczuwają potrzebę zmiany swojego wyglądu, stworzyliśmy możliwość darmowej konsultacji.

  • Nasz doświadczony specjalista chirurg, chirurg plastyk i lekarz medycyny estetycznej – dr Anna Aseńko – indywidualnie dobierze zabiegi do Waszych potrzeb oraz odpowie na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania.
  • Konsultacje odbędą się już w piątek 24 maja, w Centrum Medycznym w Piastów Office Center. Zapytaj o szczegóły w rejestracji telefonicznej 91 469 22 82 lub w naszych placówkach.

Wszystkim Mamom życzymy wiele radości i pomyślności, a tymczasem zapraszamy na Dzień Mamy w Domu Lekarskim Aesthetic! 😊