Piotr Matulka

trener mentalny, pedagog, doradca psychospołeczny

Opis

Piotr Matulka – trener mentalny, pedagog, doradca psychospołeczny.
Jest twórcą programu „Mistrzowska Siódemka”, który w latach 2019-2021 roku pomógł ponad 100 sportowcom zdobyć medale Mistrzostw Europy i Polski.
Jest autorem książki „Jak wychować (w sobie) mistrza”, którą poleca sama Otylia Jędrzejczak.
Wykłada na Akademii Trenerów Mentalnych i Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów w Warszawie.
W ciągu ostatnich trzech lat przeprowadził ponad 400 treningów mentalnych z blisko 1000 sportowców. Współpracuje z zawodnikami tenisa, piłki nożnej, zapasów, boksu, bjj, tańca towarzyskiego, kolarstwa, siatkówki i koszykówki. Przygotowywał reprezentantów Polski do startu na Igrzyskach Olimpijskich. Pomaga rodzicom i trenerom sportowców wychowywać przyszłych mistrzów.
Pomoże Tobie w pracy z motywacją, pewnością siebie, realizacją celów, zarządzaniem swoimi emocjami, koncentracją, radzeniem sobie z porażkami, radzeniem sobie ze stresem, budowaniem swojego szczęścia i wewnętrznego spokoju.
W pracy korzysta z dokonań psychologii, endokrynologii, neurologii, pedagogiki i socjologii.

Grupy do pracy to nie tylko sportowcy, ale również trenerzy, rodzice, dzieci i młodzież, osoby stojące przed jakimś wyzwaniem w swoim życiu.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
Piotr Matulka - 17:00 - 20:00 - - -

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.

*Trener mentalny Piotr Matulka przyjmuje co drugi wtorek – o bieżący grafik prosimy pytać w rejestracji bądź telefonicznie: 91 469 22 82.