mgr Katarzyna Szaraniec

psycholog

Opis

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Szczecińskim (specjalność: psychologia kliniczna). Doświadczenie kliniczne zyskała odbywając praktykę i staż na ogólnym oddziale Szpitala Psychiatrycznego SPS ZOZ Zdroje, a także na oddziale dziennym w pododdziale leczenia nerwic w Klinice Psychiatrii przy SPSK 1 PUM. Pełniła także obowiązki psychologa szkolnego w szkole podstawowej.

Rozpoczęła kształcenie w zakresie psychoterapii w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Oferuje współpracę z nastolatkami i osobami dorosłymi. Wspiera osoby z obniżonym nastrojem, odczuwanym lękiem, niskim poczuciem własnej wartości, napięciem, problemem w relacjach interpersonalnych, szeroko rozumianym dyskomfortem a także wszystkie te, które chcą przyjrzeć się własnemu życiu emocjonalnemu, schematowi postępowania i głębiej poznać samego siebie. Za najważniejszą uważa relację terapeutyczną, opartą na akceptacji i braku oceny.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
mgr Katarzyna Szaraniec - 09:00 - 11:00 - 17:00 - 19:00 13:00 - 18:00

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.