Małgorzata Dymkowska

dyplomowana kosmetyczka

Opis

Edukacja
Edukację w ramach zdrowego funkcjonowania człowieka rozpoczęła już w dorosłym życiu zainspirowana własnymi doświadczeniami w sporcie, dietetyce i dbaniu o zdrową skórę. W 2015 roku ukończyła szkołę instruktorów fitness Profi-Fitness (PFS Fitness Group Instructor) i uzyskała uprawnienia do prowadzenia treningów m.in w zakresie AquaAerobic. Swoją wiedzę chciała wykorzystać holistycznie: zadbać o wyrzeźbione ciało również od strony kosmetycznej. Dlatego w 2016 roku ukończyła 2-letnie studium kosmetyczne zakończone egzaminem państwowym z wynikiem bardzo dobrym i otrzymała tytuł dyplomowanej kosmetyczki uprawniający do wykonywania szeregu zabiegów na twarz i ciało. Odbyła również certyfikowane szkolenie z obsługi i pracy z laserem Fotona Spectro SP Touch organizowane przez BTL Polska Sp. z. o.o.

Praktyka
Zaraz po ukończeniu szkoły kosmetycznej rozpoczęła pracę zawodową i od 2016 roku z powodzeniem wykonuje w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej zabiegi kosmetyczne, laserowe oraz związane z użyciem sprzętów m.in. do liporadiologii, fal radiowych czy karboksykoterapii.

W Domu Lekarskim wykonuje m.in.:
– zabiegi na twarz, m.in. peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, peelingi kawitacyjne, oczyszczanie, maski
– laseroterapia: laser Fotona, laser E-Light
– fale radiowe
– zabiegi na ciało: liporadiologia (modelowanie sylwetki)

W Domu Lekarskim pełni również funkcję koordynatora zabiegów laserowej korekcji wzroku, urologii, ginekologii estetycznej, flebologii. Osoby zainteresowane zabiegami, lub potrzebujące informacji nt. planowanego zabiegu prosimy o kontakt mailowy: malgorzata.dymkowska@domlekarski.pl 

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
Małgorzata Dymkowska 13:00 - 18:00 - - 10:00 - 15:00 -

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom