dr Wojciech Bychawski

urolog, chirurg

Opis

Dr Wojciech Bychawski od ponad 30 lat prowadzi praktykę lekarską z zakresu urologii i chirurgii w Szczecinie. Wykształcenie zdobył w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, kończąc Wydział Lekarski w 1975 r.

Doświadczenie i solidną praktykę zdobył pracując w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie. Następnie uruchomił własne gabinety lekarskie na Prawobrzeżu i Lewobrzeżu Szczecina.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Ultrasonograficznego. Regularnie uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach urologicznych, dzięki którym na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia.

W Domu Lekarskim (Oddział szpitalny Gombrowicza) dr Wojciech Bychawski wykonuje zabiegi urologiczne, m.in.: chirurgiczne leczenie stulejki (obrzezanie/usunięcie napletka) za pomocą staplera Anastomat, plastykę wędzidełka, wycięcie zmian skórnych moszny lub prącia, usunięcie kłykcin okolicy prącia i moszny, usunięcie kaszaka moszny).

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr Wojciech Bychawski - - - 11:00 - 13:00 -

  • dr Wojciech Bychawski wykonuje zabiegi urologiczne w drugi czwartek każdego miesiąca – prosimy o bieżący kontakt z rejestracją oddziału szpitalnego Gombrowicza, tel. 91 402 45 64 lub tel. 664 093 101.