dr n. med. Ewelina Kuligowska

specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Opis

W 1989 r. ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej. W latach 1994, 1997, 1998 uzyskała kolejne stopnie specjalizacji z chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, a w 2013 r. w zakresie kardiologii.

Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Echokardiografii, Sekcji Niewydolności Serca oraz Towarzystwa Internistów Polskich.
Aktywnie uczestniczy w kursach doskonalących i konferencjach z zakresu kardiologii, echokardiografii, endokrynologii i leczenia otyłości.

PRAKTYKA

Od 1989 r. do 2010 r. praca w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii w Szpitalu MSWiA w Szczecinie, praca w Poradni Kardiologicznej. Od 2004 r. Ordynator oddziału.
Od 2010 r. – pracuje w Klinice Kardiochirurgii Pomorskiej Akademii Medycznej i w Poradni Wad Serca.

Posiada duże doświadczenie w nieinwazyjnej diagnostyce kardiologicznej (echokardiografia, próby wysiłkowe, Holtery). Wykonuje również echokardiograficzne badania przezprzełykowe i obciążeniowe (stres-echo) oraz kwalifikuje pacjentów do operacji kardiochirurgicznych. Prowadzi diagnostykę i leczenie chorych z wadami serca.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr n. med. Ewelina Kuligowska - - 15:00 - 18:30 - -

Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
O dostępność terminów prosimy pytać w rejestracji lub telefonicznie 91 469 22 82.