dr n. med. Berenika Wiśniewska

specjalista ginekolog-położnik

dr Berenika Wiśniewska

Opis

Dr n. med. Berenika Wiśniewska ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w 2002 r. Następnie odbyła szkolenie specjalizacyjne w obecnej Klinice Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej PUM w Szczecinie, a specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskała w 2011 r.  Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w 2012 r.

Pracuje jako asystent w Klinice Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie. Dzięki pracy w Poradni oraz pracy na Oddziale obejmuje kompleksową opiekę zarówno w dziedzinie ginekologii operacyjnej, zachowawczej, uroginekologii, niepłodności i położnictwa.

Nieustannie szkoli się. W 2016 r. rozpoczęła specjalizację w zakresie ginekologii onkologicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu problemów z trzymaniem moczu i zaburzeniami statyki narządów miednicy.

W wolnych chwilach interesuję się sportem i turystyką.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr n. med. Berenika Wiśniewska - - - 15:30 - 17:30 -

  • dr n. med. Berenika Wiśniewska przyjmuje w wybrane czwartki miesiąca – prosimy o bieżący kontakt z Rejestracją, tel. 91 469 22 82