Kontynuacja współpracy z Pogonią Szczecin

Jest nam niezwykle miło poinformować, że zawarliśmy kolejną umowę o współpracy z największym klubem sportowym na Pomorzu Zachodnim.

Zdrowie i dobra kondycja fizyczna są ściśle powiązane, to podstawa w osiągnięciu sukcesu sportowego. – Dom Lekarski od wielu lat uzdrawia szczecinian, więc nie mogło nas zabraknąć u boku Dumy Pomorza. Dlatego też nie wyobrażaliśmy sobie, by nasza współpraca nie była kontynuowana w kolejnych sezonach. Jako partner medyczny jesteśmy ogromnie dumni z tego, że dzięki rehabilitacji i zabiegom współtworzymy sukces Pogoni Szczecin, ale też cieszymy się, że możemy współpracować marketingowo jako dwie silne szczecińskie markimówi Karolina Białas, Dyrektor Operacyjny Dom Lekarski S.A.

Jako partner medyczny już od lat specjalizujemy się w małoinwazyjnych i nowoczesnych metodach leczenia, podejmujemy rękawicę nawet w przypadku poważnych kontuzji Granatowo-Bordowych. Cieszymy się, że nasi lekarze i rehabilitanci dalej będą mogli przywracać sprawność zawodnikom Pogoni Szczecin, a w efekcie zapewnić ich szybki powrót na boisko i do codziennych treningów!