Dom Lekarski wspiera VII Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

43 zespoły z 6 województw i zaprzyjaźniony klub z Niemiec, 220 zawodniczek, 30 trenerów i 30 wolontariuszy. Tak wygląda pokrótce w liczbach 7. edycja Międzynarodowego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć zawody, które odbyły się na taką skalę.

Turniej ten jest największą imprezą sportową organizowaną przez UKS Pogodno SP 48 Szczecin i UKS Pomorzanie. W tym roku rozgrywki odbyły się 13 i 14 kwietnia, na dwóch halach w Zespole Szkół Salezjańskich i Liceum nr XVI w Szczecinie. Podczas 2-dniowych zmagań zmierzyły się młode siatkarki roczników 2006 i 2007 z całej Polski, w tym m.in. z Warszawy, Zawiercia, Nadarzyna, Zbąszynka, Lęborka, Jarocina, Wodzisława Śląskiego, Chwaszczyna, Pępowa, Nowej Soli, Goleniowa, Gryfic, Wałcza, Kołobrzegu, Koszalina, Szczecinka, Czaplinka oraz oczywiście ze Szczecina. Dziewczęta walczyły o puchar słynnej polskiej siatkarki, Małgorzaty Glinki. Jesteśmy dumni, że my również jako Dom Lekarski Centrum Medyczne mogliśmy ufundować drobne upominki dla najlepszych zawodniczek.

Mamy nadzieję, że będą praktyczne, a sam udział w szczecińskim turnieju okaże się dobrym początkiem przygotowań do zbliżających się finałów wojewódzkich Kinder+Sport. Trzymamy kciuki!

Zachęcamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z turnieju:
https://www.facebook.com/pg/UKS-Pogodno-Szczecin-409793282884674/photos/?tab=album&album_id=509893159541352