Dom Lekarski partnerem medycznym MKP Kotwica Kołobrzeg

Nasze centrum medyczne od lat specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji zawodników sportowych po kontuzjach. Miło nam poinformować, że tym razem podpisaliśmy umowę o współpracy z klubem piłkarskim z Kołobrzegu.

Drużyna MKP Kotwica Kołobrzeg trafiła pod skrzydła naszych lekarzy i rehabilitantów! Dzięki umowie piłkarze z Kołobrzegu będą mieli zapewniony szybki dostęp do badań, diagnostyki oraz nowoczesnych metod leczenia urazów i kontuzji. W Domu Lekarskim nasi specjaliści ściśle związani są z medycyną sportową, między innymi ortopedzi: dr Bartosz Paprota, dr Piotr Kominiak i dr n. med. Marcin Ferenc, współpracujący już również z największym klubem sportowym na Pomorzu Zachodnim – Pogoń Szczecin.

– Cieszymy się, że umowa współpracy Domu Lekarskiego w Szczecinie i MKP Kotwica Kołobrzeg została już podpisana. Na wybór Państwa centrum medycznego wpływ miało kilka czynników, m.in. Państwa wieloletnia opieka medyczna nad Pogonią Szczecin oraz bardzo dobra opinia na rynku. W 2018 roku sam również miałem okazję być Państwa pacjentem i dziś z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że był to trafny wybór. Fachowa pomoc, bardzo miła obsługa i doświadczony zespół rehabilitantów. Podczas leczenia w Domu Lekarskim spotkałem się z najwyższą jakością usług medycznych i pełnym profesjonalizmem – mówi Adam Dzik, prezes MKP Kotwica Kołobrzeg.

Dla każdego sportowca zdrowie i dobra, kompleksowa opieka medyczna to podstawa – często ma to wpływ na sprawność fizyczną zawodnika na boisku oraz decyduje o jego sukcesie sportowym w kolejnych rozgrywkach.
– W trosce o zdrowie i dobrą kondycję zawodników zdecydowaliśmy, że chcemy współpracować właśnie z taką firmą, która zapewni nam komfort i spokój w przypadku nagłych kontuzji i chorób, czy też zadba o profilaktykę i podstawowe badania lekarskie dla sportowców. Nasze oczekiwania spełnił Dom Lekarski, który daje nam możliwość wykonania badań wydolnościowych oraz biomechanicznych jeszcze przed podpisaniem nowych kontraktów. Takie badania są właśnie przeprowadzane i wiemy, że dzięki nim już w niedzielę będziemy mogli pojechać w pełni przygotowani fizycznie na obóz do Turcji, gdzie przez 10 dni będziemy szlifowali formę naszych zawodników – podsumowuje z optymizmem prezes Miejskiego Klubu Piłkarskiego „Kotwica”.

My również cieszymy się na współpracę z MKP Kotwica Kołobrzeg i mamy nadzieję, że klub piłkarski z Kołobrzegu zakotwiczy w Domu Lekarskim na dłużej! 🙂