Diagnostyka COVID-19 dla pracowników. Jakie testy wybrać?

Badania na koronawirusa dla pracowników: w domu, w pracy czy w punktach testowania COVID? Które najlepiej wybrać? Przybliżamy możliwości wykonania testów na COVID-19, jakie mają firmy w Szczecinie.

1.09.2021 r.

Kontrola stanu zdrowia pracowników w dobie pandemii COVID-19 pozwala na bardziej efektywne funkcjonowanie firmy i zmniejszenie ryzyka ewentualnych kolejnych zarażeń. Profilaktyczne badania na obecność SARS-CoV-2  to również szansa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa w pracy.

testy-na-koronawirusa-dla-pracowników-SzczecinJakie możliwości testów na COVID-19 ma pracodawca?

Profesjonalna diagnostyka medyczna umożliwia obecnie na wygodne przeprowadzenie testów wśród personelu w domu, w miejscu pracy lub w punkcie pobrań, co pozwoli wykluczyć potencjalne narażenie na kontakt z koronawirusem, bez konieczności odbycia wizyty u lekarza.

W Domu Lekarskim pomożemy Ci szybko i bezpiecznie zorganizować testy antygentowe i RT-PCR na koronawirusa dla Twoich pracowników.
Oferujemy następujące możliwości:

  • punkty pobrań testów na COVID-19 – po umówieniu konkretnego terminu i godziny wykonamy Twoim pracownikom badania w jednej z naszych lokalizacji, tj. w punkcie pobrań testów COVID przy ul. Przyszłości 43A, ul. Południowej 20 (Rondo Hakena Park) lub przy al. Wyzwolenia 44A (Centrum Handlowe Fala).
  • pobranie wymazu w miejscu pracy – istnieje możliwość pobrania wymazu zarówno do testów serologicznych, jak i molekularnych, bezpośrednio w siedzibie firmy lub w innym, wskazanym przez Państwa miejscu, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Jest to idealne rozwiązanie dla większych przedsiębiorstw – ratownik może pobrać jednoczasowo wymaz od całej grupy.
  • testy do wykonania w domu – testy do samokontroli w domu, istnieje możliwość zakupu od nas większej liczby szybkich testów antygenowych, które pozwolą potwierdzić, czy pracownik jest zarażony koronawirusem. Testy dedykowane w przypadku sprawdzenia podejrzenia infekcji COVID-19 – mają charakter profilaktyczny, czyli nie zwalniają z kwarantanny i nie uprawniają do przekroczenia granicy.

Szczegółowe informacje o naszych testach można znaleźć na stronie: https://domlekarski.pl/specjalizacje/punkty-pobran-covid-19/
Wyślij nam zapytanie, a przygotujemy indywidualną ofertę dla Twojej firmy.

 

Jak przygotować się do badania?

W przypadku testów antygenowych i RT-PCR minimum 2 godziny przed badaniem nie należy:
jeść, pić, żuć gumy, palić papierosów, przyjmować leków, myć zębów,  płukać jamy ustnej i nosa.

Pamiętaj, że wykonując badania na COVID-19 wśród personelu, dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników. Reaguj zawczasu, bo lepiej zapobiegać, niż leczyć!


Chcesz wykonać testy na koronawirusa u swoich pracowników? Pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.
KONTAKT dla firm: kbialas@domlekarski.pl
Zapraszamy do współpracy!