Centrum Zdrowia Mentalnego – przestrzeń dla Twoich emocji w Szczecinie

Centrum Zdrowia Mentalnego to nowe miejsce na mapie Szczecina, które powstało z myślą o Twojej przestrzeni i emocjach.

Centrum Zdrowia Mentalnego – przestrzeń dla emocji w Szczecinie

Przychodnia specjalistyczna przy ulicy Rydla 37, w trosce o najwyższe standardy opieki medycznej, przeszła kompleksową metamorfozę wnętrz po gruntownym remoncie oraz rozbudowała swoją ofertę. W placówce powstało Centrum Zdrowia Mentalnego, czyli zespół gabinetów ekspertów z dziedzin pokrewnych psychologii i psychiatrii. Celem specjalistów tworzących to miejsce jest zadbanie o emocjonalny dobrostan pacjentów. Pomoc psychologiczna i psychiatryczna może przybierać różne formy. Czasami wystarczy rozmowa w bezpiecznym i ciepłym otoczeniu, aby przywrócić pewność siebie i poczucie celu.

Przyjazny rodzinie psycholog – Szczecin, przychodnia Rydla

Specjaliści z Centrum Zdrowia Mentalnego zapewniają rodzinom kompleksowe wsparcie.

Centrum-Zdrowia-Mentalnego-przychodnia-Rydla-psycholog-psychiatra

W placówce przyjmuje między innymi psycholog dla dzieci zmagających się z problemami natury psychicznej, takimi jak zaburzenia poczucia własnej wartości, depresja czy lęk. Dla osób w każdym wieku dostępne są konsultacje psychologiczne, sesje terapeutyczne, terapia par, treningi mentalne czy doradztwo psychospołeczne. Oferta skierowana jest między innymi dla pacjentów onkologicznych oraz osób przechodzących żałobę.

Specjaliści w Centrum Zdrowia Mentalnego

 

Centrum Zdrowia Mentalnego zostało stworzone przez specjalistów leczenia problemów emocjonalnych. Jest to nie tylko psycholog i psychiatra. Przychodnia Rydla w Szczecinie to miejsce, gdzie przyjmują również:

  • psycholog dziecięcy,
  • psychoterapeuta,
  • psychoonkolog,
  • seksuolog,
  • trener mentalny.

Pomagają oni leczyć choroby psychiczne, a także uzależnienia i inne problemy związane z funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Więcej informacji o specjalistach w Centrum Zdrowia Mentalnego:

https://domlekarski.pl/specjalizacje/psycholog/