O nas

Dom Lekarski to nowoczesne i doskonale wyposażone centra medyczne, znajdujące się w 5 lokalizacjach w Szczecinie. Innowacyjny sprzęt diagnostyczny oraz doskonali lekarze zapewniają najrzetelniejszą, kompleksową pomoc każdemu zgłaszającemu się do nas pacjentowi. Wszystkie usługi medyczne, w tym konsultacje oraz badania, świadczone są na najwyższym poziomie, aby pacjenci mogli szybko wrócić do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej.

Ponadto w Centrum Medycznym Dom Lekarski Struga prowadzone są innowacyjne projekty badawcze, w których bierze udział doskonale wykształcona kadra medyczna. Nasi specjaliści, zarówno lekarze, pielęgniarki, jak i laboranci czy koordynatorzy posiadają nie tylko rozległą wiedzę, lecz także doświadczenie, dzięki czemu wszystkie prowadzone przez nas projekty badawcze realizowane są zgodnie ze światowymi standardami (medycznymi, naukowymi, prawnymi oraz etycznymi).


Obecnie prowadzimy badania kliniczne z zakresu laryngologii dla pacjentów, którzy skarżą się na nieżyt nosa o nagłym początku (bez gorączki).

Uczestnikom badania zostanie podany aerozol do nosa z innowacyjną kombinacją składników, który będzie porównywany z pojedynczymi składnikami lub z placebo (preparatem imitującym lek). Badanie będzie prowadzone w celu oceny skuteczności w łagodzeniu wirusowego zapalenia zatok przynosowych o nagłym początku.

Badanie kliniczne ma charakter bezpłatny.
Więcej informacji na stronie: https://domlekarski.pl/badania-kliniczne/dla-pacjenta/

Masz pytania dot. obecnie prowadzonego badania klinicznego? Zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Badań Klinicznych, Moniką Chomej:
monika.chomej@domlekarski.pl

Zespół

Dariusz PiotrowskiLiderem badań klinicznych w Domu Lekarskim jest Dariusz Piotrowski, strategiczny doradca Zarządu, współzałożyciel Spółki Dom Lekarski w 2000 r. Obecnie wspiera budowę i rozwój biznesu medycznego. Ma ponad 30-letnią praktykę w zarządzaniu, m.in. na stanowisku prezesa największej w Polsce hurtowni farmaceutycznej oraz doświadczenie we wdrażaniu projektów unijnych. Ukończył Studia MBA Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu oraz Pomorską Akademię Medyczną – z wykształcenia jest lekarzem.

Kontakt ws. badań klinicznych

Masz pytania dot. badań klinicznych? Chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami na adres: dariusz.piotrowski@domlekarski.pl

Prowadzone badania

W naszych placówkach zajmujemy się kompleksową opieką nad pacjentem. Obecnie prowadzimy badania kliniczne w zakresie onkologii. W zależności od projektu badawczego mogą w nich wziąć udział pacjenci z chorobami nowotworowymi, którzy ukończyli 18 lub 12 rok życia. Prowadzimy zarówno badania onkologiczne I, II, jak i III fazy, kierując nasze działania do osób zmagających się m.in. z chorobami nowotworowymi płuc, głowy i szyi, rakiem szyjki macicy, piersi, chłoniakiem czy neuroblastomą.
Mimo rozbudowanej oferty prowadzonych badań klinicznych, stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie. Dążymy do tego, aby stale rozszerzać zakres realizowanych badań klinicznych, podejmując współpracę z kolejnymi specjalistami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla pacjenta

Osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi mogą skorzystać z naszej oferty i wziąć udział w prowadzonych badaniach klinicznych. Przed przystąpieniem do programu prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi projektów badawczych oraz warunkami uczestnictwa. W badaniach klinicznych mogą wziąć udział osoby, które pozytywnie przejdą weryfikację prowadzoną przez naszych specjalistów.
Prowadzone przez Dom Lekarski badania kliniczne stwarzają dla chorych na nowotwory nowe perspektywy leczenia. Każdy z naszych pacjentów biorących udział w badaniu zyskuje dostęp do specjalistycznej opieki medycznej od momentu kwalifikacji, aż do zakończenia badań klinicznych.

Dla lekarzy - współpraca

Badania kliniczne prowadzone w Domu Lekarskim realizowane są przez osoby posiadające odpowiednie wykształcenie, wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje, umożliwiające udział w projektach badawczych. Zapraszamy specjalistów, lekarzy różnych specjaizacji, do udziału w naszych projektach. Stając się członkiem zespołu zyskują Państwo możliwość dalszego rozwoju naukowego i zawodowego oraz wsparcie najlepszych specjalistów. Dysponujemy również nowoczesnym zapleczem badawczym i terapeutycznym. Dokładamy wszelkich starań, aby stale unowocześniać nasz sprzęt i narzędzia, współpracując w tym zakresie z największymi światowymi liderami technologii medycznych.

Dla sponsorów badań klinicznych/CRO

Do współpracy z Domem Lekarskim zapraszamy także sponsorów badań klinicznych CRO. Realizowane przez nas badania przeprowadzane są w doskonałych warunkach. Oferujemy dostęp do nowoczesnego i innowacyjnego sprzętu oraz doświadczonej, wyspecjalizowanej kadry. Zapewniamy sprawny i skuteczny proces kwalifikacji pacjentów oraz postępowanie badawcze zgodne z przyjętymi procedurami. Profesjonalna struktura organizacyjna, sprzęt i wykwalifikowana kadra są gwarancją skuteczności i rzetelności prowadzonych badań.