Makijaż permanentny

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to trwały makijaż, który wprowadzamy delikatnie pod odpowiednią warstwę skóry, tak aby uzyskać subtelność w formie i kolorze. Musi być wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym, zdolnościami manualnymi, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna.

W naszych gabinetach dbamy zarówno o jakość wykonania makijażu,  a także o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych Klientek. Wyszkolone linergistki pracują na bezpiecznym i precyzyjnym sprzęcie. Używamy tylko certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników, spełniających standardy EEC i FDA dotyczących zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych. Nasze znieczulenia nie pozwolą na jakikolwiek dyskomfort podczas zabiegu.

USTA

Piękne usta na długo. Sekretem naturalnego makijażu  jest dostosowanie odpowiedniego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz do Twojego typu urody.

  • Kontur z cieniowaniem – idealny dla osób, które pragną skorygować kształt i chcą nadać ustom świeżości ale nie zmieniając zbytnio koloru swoich ust.
  • Usta z całkowitym wypełnieniem – stosowany przy optycznym powiększaniu ust oraz przy całkowitej zmianie ich koloru.
  • Usta 3D – trójwymiarowy wygląd, efektowne powiększenie warg. Dzięki metodzie światłocienia możemy optycznie uwydatnić zbyt wąskie usta. Efekt Lipp Light potęguje wrażenie uwypuklenia.

OCZY

  • Eyeliner – kreska dekoracyjna zaznaczająca kształt oka lub delikatnie korygująca opadającą powiekę.
  • Elegant Eyeshadows – kolorowe, cieniowane powieki. Możemy stworzyć delikatna stylizacje lub też zaszaleć z kolorami. Kreska w lini rzęs która nie będzie wyglądała na pomalowaną ale podkreśli subtelnie gęstość rzęs.Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W trakcie pigmentacji zakreślona zostaje bardzo dokładnie linia rzęs. Uzyskujemy dzięki temu efekt pogrubienia oraz podkreślenie kształtu oka.

BRWI

Naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Każda z nas jest inna, dlatego indywidualnie dobieramy kształt oraz kolor makijażu brwi. Posiadamy bardzo bogatą paletę barw, a nasze pigmenty w miarę upływu czasu nie zmieniają koloru (jak ich tańsze odpowiedniki), lecz po czasie delikatnie bledną.

  • Metoda włoskowa – imitacja włosków w odpowiednim ułożeniu ich a po zagojeniu uzyskujemy efekt włosków połączonych z cieniem.
  • Metoda Ombre – idealna dla osób wymagających dokładniejszego zaznaczenia linii brwi. Makijaż stanowi podkład dla naturalnych włosków, tworząc wrażenie gęstości i pięknego kształtu.
  • Metoda Piórkowa / Microblading  metoda zagęszczania naturalnych brwi. Ręcznie rysowane włoski są bardzo cieniutkie a efekt bardzo lekki i naturalny. Metoda microblading zachwyci najbardziej wymagające gusta.

Tajemnica pięknego makijażu tkwi w idealnym dopasowaniu metody do wymagań klientki jak również na prawidłowym dopasowaniu jej do urody. Dokładny wywiad tuż przed zabiegiem oraz rozmowa pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie. Przed zabiegiem rysujemy kształt i uzgadniamy kolor tak aby był najbardziej zbliżony do naturalnego efektu. Stawiamy na naturalność efektów.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
Martyna Łebek 9:00 - 20:00 - - - -

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.

Cennik

KONSULTACJA
Konsultacja kosmetologiczna
bezpłatna
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI
Kształtowanie brwi metodą włoskową
700 - 900 zł
Odświeżenie do 2,5 roku
600 zł
Kształtowanie brwi cieniowaniem 3D, efekt pudrowy delikatny
800 - 1000 zł
Odświeżenie do 12 miesięcy
400 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy
500 zł
Powyżej 18 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie
Ewentualna korekta do 2 – 3 tygodni
bezpłatana
W innym terminie do 2 miesięcy
50 - 100 zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU
Kreska w linii rzęs
550 zł
Eyeliner
700 zł
Cień na powiece (możliwość użycia różnych kolorów) z eyeliner
1200 zł
Dodatkowe pogrubienie kreski
100 - 200 zł
Ewentualna korekta do 2 – 3 tygodni
bezpłatna
W innym terminie do 2 miesięcy
50 - 100 zł
Korekta do 2 miesięcy
100 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy
350 - 450 zł
Odświeżenie do 36 miesięcy
450 - 550 zł
Powyżej 36 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie.
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie.
MAKIJAŻ PERMANENTNY UST
Kontur, cieniowanie, wypełnianie
1400 zł
Cieniowanie – bardzo delikatny efekt tylko przy swoich naturalnych idealnych ustach
1200 zł
Wymagana korekta do 2 – 3 tygodni
bezpłatna
W innym terminie do 2 miesięcy
50 - 100 zł
Korekta do 2 miesięcy
50 - 100 zł
Odświeżenie do 24 miesięcy
700 zł
Odświeżenie do 36 miesięcy
1000 zł
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie
Przy pełnych pakietach makijażu możliwość rabatu po konsultacji.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.