Psychiatra

Najważniejsze informacje

  • wsparcie i leczenie w przebiegu wielu chorób psychiatrycznych
  • leczenie terapeutyczne i farmakologiczne
  • doświadczeni psychiatrzy z wieloletnim stażem klinicznym

W Centrum Medycznym Dom Lekarski świadczymy pomoc psychiatryczną dla osób, które miewają problemy z samooceną bądź źle znoszą rehabilitację lub rekonwalescencję. Zajmujemy się leczeniem bezsenności, stanów lękowych, niepokoju oraz depresji. Pomagamy pacjentom w powrocie do sprawności psychicznej po poważnych operacjach, bolesnych zabiegach lub po długiej chorobie. Podczas konsultacji pacjent może opowiedzieć o swoich obawach, a także wskazać na problem, jaki go nurtuje. Wizyta ma na celu nazwanie problemu, zdefiniowanie go oraz podjęcie leczenia, polegającego na otrzymaniu wsparcia psychicznego.

W przebiegu wielu tzw.chorób ogólnych mogą pojawiać się stany lękowy, niepokój. Planowanemu leczeniu operacyjnemu może towarzyszyć także poczucie dyskomfort psychicznego, przebiegającego z lękiem, bezsennością. Pacjenci po leczeniu, zwłaszcza ortopedycznym, gdzie powrót do pełnej sprawności fizycznej wymaga długotrwałej rehabilitacji i pracy, wymagają czasami wsparcia psychicznego (psychiatry i farmakologii). Wsparcie farmakologiczne pomaga czasami z pogodzeniem się niepełnosprawnością.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr Beata Bychawska-Jadczyk - 9:00 - 14:00 - - -

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom. 

PON WT ŚR CZW PT
dr Elżbieta Szczecińska 16:30 - 21:00 - 19:00 - 21:00 - 16:30 - 21:00

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom. 

Cennik

KONSULTACJE I WIZYTY
Konsultacja psychiatryczna
150 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.