dr n. med. Małgorzata Sokołowska

specjalista ginekolog-położnik

Opis

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (studia ukończone w 2005r. z wyróżnieniem).

Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Położnictwa i Ginekologii SPSK2 w Szczecinie w latach 2006-2014, zakończone uzyskaniem w 2015 roku tytułu specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii.

W listopadzie 2010 roku na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie uzyskała tytuł Doktora nauk medycznych.

Posiadane certyfikaty: międzynarodowy certyfikat The Fetal Medicine Foundation z zakresu diagnostyki prenatalnej, certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Obecne miejsce pracy-Klinika Położnictwa i Ginekologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Szczecinie oraz Poradnia Badań Prenatalnych SPSK nr 2.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Udział w licznych konferencjach i szkoleniach o tematyce ginekologiczno – położniczej.
Szczególne zainteresowanie zawodowe: ultrasonografia, diagnostyka prenatalna, zaburzenia statyki narządu rodnego oraz problem nietrzymania moczu

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr n. med. Małgorzata Sokołowska 15:30 - 20:00 17:00 - 20:00 - - -

dr n. med. Małgorzata Sokołowska w podanych terminach przyjmuje w wybrane dni miesiąca – prosimy o bieżący kontakt z rejestracją.

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.

PON WT ŚR CZW PT
dr n. med. Małgorzata Sokołowska - - - 17:00 - 20:00 -

dr n. med. Małgorzata Sokołowska w podanych terminach przyjmuje w wybrane dni miesiąca – prosimy o bieżący kontakt z rejestracją.