dr Beata Sande

specjalista chirurgii plastycznej

Opis

Specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej, a także chirurg dziecięcy. W 1987 ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu. Do 1995 asystentka na oddziale chirurgii dziecięcej wojewódzkiego szpitala im. Biziela w Bydgoszczy.

W 1995 przeprowadziła się do Norwegii, gdzie została zatrudniona na oddziale chirurgii ogólnej oraz ortopedii Wojewódzkiego szpitala Akershus w Oslo. W 1999 rozpoczęła specjalizację na oddziale chirurgii plastycznej szpitala uniwersyteckiego w Ullevål w Oslo i w 2004 uzyskała specjalizację z chirurgii plastycznej. Od 2005 pracowała w prywatnych klinikach chirurgii plastycznej. Od 2007 prowadzi własną klinikę chirurgii plastycznej i kosmetycznej w Oslo. Jest członkiem Norweskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Pani Doktor jako kobieta w pełni rozumie powody, dla których decydujemy się na zabiegi chirurgii plastycznej. Jest to osoba nie tylko wysoce profesjonalna, ale przede wszystkim bardzo ciepła i naturalna w podejściu do naszych problemów. Wieloletnie doświadczenie chirurga pozwala jej natomiast doradzić tak, by efekty operacji pokrywały się z naszymi oczekiwaniami.

Grafik przyjęć

PON WT ŚR CZW PT
dr Beata Sande - - - 15:00 - 19:00 12:00 - 18:00

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianom.